טסט-קרדיאקסנס גיוס המוני טסט 22 מאי

מבחוץ הוא נראה כמו שעון חכם וחדשני.
בפנים מסתתרת פריצת דרך מהגדולות בעולם הרפואה: בית חולים זעיר, המנטר את פעילות הלב באופן רציף ומציל חיים.

סוג הנפקה מניות
תחום רפואי
שווי חברה 460,000,000 ₪
יעד גיוס מינימלי ציבורי 300,000 ₪
יעד גיוס מקסימלי ציבורי 4,000,000 ₪
מחיר למניה 76.00 ₪

766% מיעד הגיוס המינימלי הציבורי

הצעה לציבור: 2,300,874 ₪

מועדון האנג'לים: 4,051,958 ₪

טסט-קרדיאקסנס גיוס המוני טסט 22 מאי טסט-קרדיאקסנס גיוס המוני טסט 22 מאי נייד

מבחוץ הוא נראה כמו שעון חכם וחדשני.
בפנים מסתתרת פריצת דרך מהגדולות בעולם הרפואה: בית חולים זעיר, המנטר את פעילות הלב באופן רציף ומציל חיים.

סוג הנפקה מניות
תחום רפואי
שווי חברה 460,000,000 ₪
יעד גיוס מינימלי ציבורי 300,000 ₪
יעד גיוס מקסימלי ציבורי 4,000,000 ₪
מחיר למניה 76.00 ₪

766% מיעד הגיוס המינימלי הציבורי

הצעה לציבור: 2,300,874 ₪

מועדון האנג'לים: 4,051,958 ₪

לכל כשל לבבי סימנים מוקדמים

זה נראה לעיתים כאילו בוקר בהיר אחד אדם לוקה בליבו וקורס ללא כל התרעה מוקדמת. בפועל, המציאות היא שונה מאד: לכל אירוע של כשל לבבי קודמים אירועים רבים קטנים יותר וסימנים מיוחדים, שלא רק היו מדווחים בזמן, אלא ניתן היה להציל מיליוני אנשים בשנה.

הבעיה היא שנכון להיום, ניתן לאתר את הסימנים הללו באופן חלקי בלבד: בתי חולים ומרפאות מאפשרים מדידה בלתי רציפה, באמצעות שימוש במכשור רפואי גדול, מסורבל וכבד המאפשר מדידה מוגבלת לפרק זמן קצוב. אלא שדום לב לרוב אינו אירוע רגעי, כי אם שיאו של תהליך מתמשך הכולל קפיצה בדופק ופרפור. זיהוי סממנים בתחילתו יכול למנוע תוצאה מרה.

שעון רפואי חכם היחידי בעולם בעל אישור רפואי לניטור פעילות לב

חברת קרדיאקסנס אחראית לפריצת דרך בעולם הרפואה בכלל ולגיל השלישי בפרט. אחרי פיתוח של שנים רבות, החברה פיתחה שעון היחידי מסוגו בעולם, בעל אישורי רפואיים אירופאיים (CE) ואמריקאים (FDA), המסוגל לנטר פעילות לבבית באופן שוטף, לבדוק את רמת החמצן, לזהות הפרעות קצב היכולות להביא אדם למצב של דום לב ו/או שבץ מוחי.

השעון מתבסס על טכנולוגיות אופטיקה ומכאניקה ייחודיות המגובות בחיישנים חכמים ומוגנות בפטנטים רשומים של החברה. לשעון יכולת דיוק  כמעט זהה בהשוואה למכשיר EKG, ומאפשר מדידה רציפה ונוחה לאורך חודשים ואף שנים, בכל מצב – סטטי או נייד.

 

99% רמת דיוק, 24 שעות ביממה

השעון של CardiacSense הוא היחיד בעולם בעל אישור רפואי למדידה וניטור שוטפים של פעילות הלב באמצעות בדיקות EKG ו PPG-שמצביעות על הפרעות בקצב הלב. הוא יודע לזהות הפרעות קצב שיכולות להוביל למצב של דום לב, שבץ מוחי ושל אירועים מסכני חיים נוספים.

הנתונים נמדדים באופן רציף ומתעדכנים באפליקציה בנייד ונשלחים למוקד רפואי בעת הצורך שיוכל להגיע, לסייע ולהציל חיים.

השעון מציג רמת דיוק זהה למכשירי EKG כאשר המדידה נעשית בצורה רציפה ונוחה.

החברה כיום עובדת נמרצות ונמצאת בשלבים מתקדמים כדי שלשעון תהיה יכולת רמת דיוק זהה כמו שיש למכשירי לחץ הדם בעלי השרוול המתנפח. 

שיפור דרמטי באיכות חייהם של חולי לב

הפוטנציאל של החברה עצום. מי שכבר אובחנה אצלו בעיה בלב, חי בחוסר ודאות וחשש תמידי ויומיומי מהרגע שבו הכל יקרוס. עבור אלו, ניטור רציף של 24 שעות ביממה, שמדווח לצוות רפואי כשמשהו לא תקין מתרחש – הוא שיפור דרמטי באיכות החיים ושקט, שלא יכול להיות מוערך בכסף.  

השעון הופך את החברה ליחידה מסוגה בעולם, בשוק של 20 מיליון איש רק בארה”ב. במונחים של כסף, מדובר בשוק פוטנציאלי של לפחות כ-3 מיליארד דולר בשנה בארה”ב וכ-10 מיליארד דולר בעולם כולו.

יתרונות המוצר

 • מספק ניטור איכותי, רציף ומדויק ברמה הזהה למכשור בית חולים.
 • מאפשר זיהוי סממנים לאירוע לבבי בתחילתו.
 • מסייע במניעה של אירועי דום לב ושבץ מוחי.
 • מבצע מדידה רציפה שאינה מוגבלת בזמן (בניגוד לאלטרנטיבות הקיימות כיום).
 • נוח ונגיש לכל אדם ולכל מקום – אינו כולל כל מכשור או רכיב פרט לשעון עצמו.
 • אינו פולשני כולל סנסור EKG ייחודי לצורך זיהוי כפול של הפרעת הקצב.
 • יכול למדוד גם קצב נשימה על שורש כף היד – פתרון למיליוני חולי נשימתיים כרוניים.
 • תוצאות מעולות בזיהוי פרפור עליות – פי 10 מכל מערכת מוכרת בעולם.

 

 

שוק ופונטציאל

הפתרון שמביא עמו השעון החכם, מספק מענה למספר שווקים, בשווי כולל של מיליארדי דולרים. הפתרון הפולשני הקיים לניטור ארוך טווח מסופק כיום לכ-100 אלף איש בלבד בשנה – כ-3% מהשוק הפוטנציאלי, בעלות שנתית של כמיליארד דולר – זהו תחום המשווע לפתרון אפקטיבי וישים יותר. בנוסף לכך, ניטור לטווח זמן בינוני המבוצע כיום על ידי מכשירי הולטר ומדבקות, מוערך גם הוא בשווי של כמיליארד דולר בשנה.

קהל היעד הסובל מבעיות של לחץ דם המבוצעות כיום באופן מסורבל ולא נוח, באמצעות שרוול מתנפח מוערך כשוק בשווי של כ-3 מיליארד דולר בשנה ובנוסף לאלו, מי שנמצא בסיכון גבוה לחלות בפרפור עליות, כולל אנשים שעברו אירוע לבבי, או שהינם מעל לגיל 70 וסובלים מסוכרת ולחץ דם גבוה יוכלו ליהנות מיכולתו של המכשיר לזהות פרפור עליות. מדובר על גודל שוק בארה”ב: לבדה של  כ-3 מיליארד דולר בשנה (מעל 20 מיליון איש) וגודל השוק בעולם כ-10 מיליארד דולר.

חלופות ומתחרים – אין!

 

אבני דרך משמעותיות וצפי עתידי

CardiacSense הינה החברה היחידה בעולם שיכולה לזהות פרפור עליות ברמה המתבקשת על ידי ה-FDA. כל תוצאות הניסויים לבדיקת דיוק וזיהוי פעילות פרפור עליות היו מעולות וטובות ביותר מפי 10 מכל שעון של חברה מוכרת כיום בעולם וקיבלו אישור ה-FDA האמריקאי וה-CE האירופאי.

לשעון סנסור ייחודי המאפשר מדידה מדויקת של קצב הנשימה בצורה רציפה. הפיתוח הייחודי ופורץ הדרך, מספק מענה לצורך של מיליוני חולי נשימה כרוניים ברחבי העולם הזקוקים למעקב נשימתי צמוד. 

החברה חתמה כבר על הסכמי הפצה משמעותיים, בסכום מצטבר של למעלה מ-20 מיליון דולר ברחבי העולם. ומעריכים שעד אמצע רבעון אחרון לשנת 2023 ירחיבו את רשת ההפצה והמכירות שלהם באופן משמעותי באירופה.

 

בית חולים זעיר בכף היד

השעון זמין למכירה והיום מופץ באמצעות רשתות שיווק ענק בינלאומיות, דרכן הוא נמכר לגופים גדולים כגון בתי חולים, קופות חולים, בתי אבות, מרכזי ניטור ועוד. 

לשעון צפויות עוד גרסאות עתידיות שיכללו את הפיתוחים האחרונים, ביניהם ניטור הנשימה, מדידת לחץ הדם ומדידת החמצן בדם. השעון בגרסתו המלאה יהווה מעין בית חולים זעיר על היד, שמאפשר מדידה ודיווח של כל המדדים הנלקחים בבית החולים.

 

צפי לבלעדיות לשנים רבות

כאמור, CardiacSense פיתחה שעון חכם היחיד בעולם שיכול לזהות פעילות פרפור עליות ברמה המתבקשת על ידי ה-FDA. ישנן חברות שניסו ונכשלו, כולל חברות בינ”ל ענקיות, שכשלה ביכולת להפריד בין מידע איכותי לדיווחי סרק. היתרון היחסי של השעון אל מול מתחריו נעוץ ביכולת לזהות את נתוני האמת מתוך כלל הנתונים הנקלטים, בייחוד כאשר הנבדק נמצא בתנועה – אלו מתאפשרים הודות לטכנולוגיות אופטיקה ומכאניקה ייחודיות המנטרלות את השפעות התנועה על מדידת החיישנים. טכנולוגיות אלה מוגנות כולן בפטנטים רשומים של החברה.

בתור פורצת דרך בתחום – הטכנולוגיות והדיוק שמעמידה CardiacSense יקבעו את הסטנדרט בתחום. ככל שיצוצו מתחרים בעתיד – הם יידרשו על ידי ה- FDA לעמוד בסטנדרט שהציגה החברה, וזאת כאשר אין בידם את הטכנולוגיות הייחודיות שהיא פיתחה – המוגנת בפטנטים. הצפי הוא לבלעדיות בתחום למשך שנים רבות.

 

משקיעים אחרונים
תאריך שם סכום
30/05 11:59 ל. פ. 7,581 ₪
30/05 10:55 ל. פ. 5,187 ₪
29/05 11:48 ל. פ. 15,960 ₪
28/05 11:28 ה. ק. 5,187 ₪
28/05 11:16 ה. ק. 7,501 ₪
שאלות ותשובות - מידע
 • מה המשקיעים מקבלים תמורת השקעתם?
 • מה סכומי ההשקעה המותרים בחוק?
 • האם החברה נסחרת בבורסה?
אנחנו פה בשבילך!