חברת סנאפרס משנה את עולם החדשות מהשטח – ומגייסת משקיעים

חברת סנאפרס משנה את עולם החדשות מהשטח – ומגייסת משקיעים

הטלפונים הניידים והמצלמות בכף היד, הצליחו לשנות גם את עולם החדשות והכתבות מהשטח. תחום הניוז-טק חווה צמיחה ושינויים משמעותיים, כשרק בשנה האחרונה נמכרה חברת Live U הישראלית, תמורת יותר מ-400 מיליון דולר, אחרי שהשתלטה על יותר מ-50% מהשידורים החיים ברחבי העולם.

 

חברת Snappers, שהוקמה על ידי 3 יזמים ישראליים, מצליחה לשנות את הכתבות מהשטח – כפי ש-Live U שינתה את השידורים החיים והצליחה כבר להחתים כלקוחות את חברות המדיה הגדולות בעולם ובישראל כמו: Warner Media, CNN ו- YNET.

כעת מגייסת החברה משקיעים תמורת החל מ-25 אלף דולר ומאפשרת להצטרף לפוטנציאל ההצלחה המסחרי הגדול שיש לה מול כלל גופי השידור בעולם.

“המדיה צריכה להתאים את עצמה לקצב המטורף של האירועים ולצורך המיידי בתוכן חדשותי״, מסביר אורי סגל, יזם סדרתי בעולמות המדיה-טק והמנכ״ל של חברת Snappers. “הפיתוח שלנו עונה על צורך משמעותי של גופי השידור, חוסך להם זמן וכסף ומאפשר להם להביא שידור מיידי, איכותי ומהימן בזמן אמת על ידי הפיכת קהל משתמשי האפליקציה שלהם לכתבי שטח”. 

 

המשקיעים הגדולים כבר שם

ב-Snappers כבר השקיעו משקיעים מובילים כמו שוקי אברמוביץ, איש פיננסים בכיר ויו”ר חברת הפינטק גלילאו טק, עמירם שור, מראשוני תעשיית התוכנה והטכנולוגיה בישראל ומי שהקים את אחת מקרנות ההון סיכון הראשונות בארץ, רו״ח שמעון יצחקי, לשעבר יו״ר ומנכ״ל אלביט הדמיה ועוד בכירים מתעשיית הפיננסיים וההייטק. 

“יש פה הזדמנות להשקיע בחברה שמוכיחה שהמוצר שלה מבוקש ונדרש בשוק שבו היא פועלת”, אומר רו”ח שוקי כהן שרת, יו”ר Together השקעות המרכזת את המשקיעים בחברה. “אנחנו מאפשרים להיכנס להשקעה לצד משקיעים מובילים שהבינו את הפוטנציאל הגדול של Snappers ותמורת החל מ-25 אלף דולר ניתן להפוך לחלק מפוטנציאל ההצלחה של החברה”, הוא אומר.

 

“מאפשר יתרון משמעותי לגופי השידור”

“בכל רגע נתון קורה אירוע דרמטי באיזשהו מקום בעולם שיכול להשפיע על החיים של כולנו”, אומר סגל. “Snappers מאפשרת לגופי מדיה להביא את הסיפורים החדשותיים האלה מרחבי העולם, בלי להתפשר על איכות או על אמינות, ובלי לחרוג מהתקציב.

גופי התקשורת מבינים את זה ולא רוצים לפספס אף הזדמנות להיות הראשונים בזירה ולכן הפכו ללקוחות. אנחנו מאמינים שבתוך זמן קצר מרבית גופי השידור ירשמו לשירות שאנחנו מספקים. זה יחסוך להם הרבה מאוד כסף ויאפשר להם יתרון תחרותי משמעותי”.

 

תגיות: השקעות אלטרנטיביות, טוגדר השקעות