השקעות בהייטק

חברת Together השקעות המונים - אתר לגיוס כספים באמצעות מימון המונים - טוגדר

ההילה האופפת את תחום ההשקעות בהייטק היא לא פחות ממדהימה. הסיבה לכך נעוצה באטרקטיביות הגבוהה של ההשקעות האלו. מדובר בתחום שבו אם ישנה הצלחה – היא בדרך כלל הצלחה גדולה !
החוכמה בהשקעות בתחומי הייטק השונים נעוצה בהבנת הסיכונים וכשמכירים בכך ונוקטים בגישה שמרנית של פיזור סיכונים רחב ניתן להפיק רווחים מרשימים מההשקעות האלו.
כן, אנחנו מכונים הסטארט-אפ ניישן ! אבל שיקום מי שהשקיע בוייז או במובילאיי … אף אחד מהציבור הרחב לא קם משום שההשקעה בחברות אלו היו סגורות עבור הציבור הרחב ונשמרו בד”כ לקרנות הון-סיכון פרטיות. אבל מעתה, ההמון, שעד כה נחסם מהשקעות בחברות הייטק לוקח את מושכות הכלכלה לידיים ומשקיעים קטנים מכל העולם לוקחים חלק במהפכה ומי שיעשה זאת בפיזור סיכונים רחב גם עשוי להרוויח מכך לא מעט. כן, כמו בכל סוג השקעה (ואולי אף יותר מכל השקעה אחרת) גם בהשקעות בהייטק קיים סיכון לא מבוטל אבל כמו הסיכון – כמוהו גם הסיכוי.
סיכום עשור: אקזיטים של 70 מיליארד דולר בהייטק הישראלי
לפי דו”ח האקזיטים של PwC ישראל, בעשור החולף בוצעו 587 עסקאות רכישה של חברות הייטק ישראליות. 2019 היתה השנה השלישית בטיבה מבחינת שווי האקזיטים – 9.9 מיליארד דולר
כן, קראתם נכון, 587 עסקאות !!! 70 מילארד דולר !!! נכון, על רובם הציבור כלל לא שמע אבל העסקאות נעשות – ובקצב הולך וגדל. העינין הוא כאמור שהציבור הרחב לא היה חשוף להשקיע במיזמים אלו עד כה.
בכדי להשקיע בפיזור רחב גם מבלי להיות עשיר מופלג צריכים ללכת יד ביד עם גוף השקעות חזק ומוביל אשר יודע לסנן ולהציג עבורנו את המיטב שמיטב מעולם ההשקעות ולעשות זאת בשלב שבו מצד אחד אנו כמשקיעים נהיה ליד משקעים גדולים, מתוחכמים ומנוסים ומצד שני עוד הרבה לפני ששווי החברה מתנפח למימדים אסטרונומיים.
בדיוק לשם כך הקמנו צוות מוביל, בכיר ומנוסה המורכב מבכירי תעשיית השקעות וההייטק בישראל. הצוות מאתר חברות פוטנציאליות ומסנן את הטובות שבהן. החברות הטובות ביותר זוכות להיכנס למועדון החברות המצומצם שעבורו מגייסת חברת “טוגדר השקעות” הון.

יתרונות השקעות המונים בחברות הייטק:
• אפשרות לפיזור רחב
• אפשרויות השקעה חדשות באחזקה ישירה בחברות בשווי נמוך ובעלות פוטנציאל צמיחה גבוה – אפשרויות לרווח גבוה
• תנאי עסקה שקופים וידועים מראש
• אפס עמלות
• עדכונים קבועים וחלוקת דיבידנד
• אפשרות להנפקת החברות בעתיד באחת הבורסות
• ערך מוסף רב הנובע כתוצאה מהשקעה בטכנולוגיות חדשניות (סיוע לחברות שמפתחות תרופות חדשות, ציוד רפואי חדשני) המסייעות ליצור עולם טוב יותר.
אין בכלל ספק שהעולם עובר אט אט לגיוס הון באמצעות חברות מימון המונים כדוגמת טוגדר השקעות, שההשקעה דרכן הופכת לכדאית ביותר. ככל שהרישום של חברות בבורסה והגיוס של ההון דרך הבורסה ימשיך להיות יקר ומסורבל כך ימשיכו לפרוח חברות מימון ההמונים והציבור ירוויח מכך בגדול משום שהוא יוכל לרכוש מניות בחברות מעולות עוד כשווין נמוך.

תגיות: השקעות בחברות הייטק, השקעות בחברות היי-טק, השקעות בסטארטאפ, השקעות בחברות הזנק