Together Together נייד

Together מזמינה אותך להצטרף אליה למהפכה הפיננסית המשמעותית ביותר בעולם ההשקעות והפיננסים.
להשקיע בה, ולהחזיק בסל מניות של חברות מובילות בהיי טק ולהנות מפירות הצלחתן.

סוג הנפקה מניות
תחום פינטק
סכום השקעה מינימלי 50,000$
% 350 5,300,000 ש"ח מועדון האנג'לים

Together מזמינה אותך להצטרף

למהפכה הפיננסית המשמעותית ביותר בעולם ההשקעות 

רגע לפני השקת פלטפורמת השקעות ההמונים הרחבה של Together, נפתח בפניך חלון הזדמנויות חד פעמי, להשקיע בחברת Together, להצטרף לתעשייה הפיננסית הצומחת ביותר בעולם ולהחזיק בסל מניות מגוון של חברות מובילות בהיי טק ובנדל”ן.

חברת טוגדר בעלת רישיון הרשות לניירות ערך לשמש כ”רכז הצעה”, ולהפעיל פלטפורמה להשקעות המונים לציבור הישראלי. פותחת למשקיעים חלון הזדמנויות, חד פעמי, להשקיע בטוגדר ולהפוך לבעלי מניות בה. זאת רגע לפני שהיא משיקה את פלטפורמת ההשקעות הרחבה שלה לציבור. 

טוגדר, המנוהלת על ידי צוות מקצועי ומנוסה מהשורה הראשונה של תעשיית
ההיי טק, הפיננסים וההשקעות בישראל, 
תאפשר בקרוב לציבור המשקיעים הרחב, להשקיע בחברות ובמיזמים נבחרים ולהנות מהצלחתם, באמצעות פלטפורמת השקעות ההמונים (Equity Crowdfunding) הייחודית והחדשנית שלה. 

מדובר בהזדמנות יוצאת דופן להצטרף כבעלי מניות בטוגדר עצמה, שעתידה להחזיק בפורטופוליו של החברות מובילות בתחומי ההיי-טק והנדל”ן.

מזהים סטרטאפים לפני פריצה

לעיתים קרובות מאוד אנחנו נחשפים להצלחות הפנומנליות של ישראל בתור Start up Nation ולכמות מכובדת של סטרטאפים ישראלים שביצעו אזקיטים מרשימים ויוצאי דופן.

כשזה קורה, כולנו מרגישים תחושת גאווה עצומה על ההישג הישראלי יוצא הדופן ומצד שני, מי מאיתנו לא מרגיש קצת פספוס על שלא השקיע בחברה בזמן?

טוגדר מגשימה למשקיעיה את החלום: היא מאפשרת להשקיע בחברות שהיא איתרה ובחרה בקפדנות, “רגע לפני הפריצה”, חברות אלו נמצאות בשלב שכבר גייסו השקעה ממשקיעים מובילים ומנוסים והן אף הוכיחו היתכנות טכנולוגית מוכחת. פלטפורמת השקעות ההמונים של טוגדר הופכת כל משקיע עם כמה עשרות אלפי שקלים פנויים – לשותף ולבעל מניות במיזמים מבטיחים בענפי ההיי טק והנדל”ן.

צוות מקצועי ומנוסה

במהלך השנה האחרונה, גיבשה טוגדר צוות מקצועי ומנוסה מהשורה הראשונה של תעשיית
ההי טק, הפיננסים וההשקעות בישראל.

החברה נוסדה על ידי רו”ח שוקי כהן-שרת, המשמש כיו”ר החברה, לירן פלג המשמש כדירקטור ואלעד שמש המשמש כמנכ”ל – אנשי השקעות ופיננסים ותיקים עם עשרות שנות ניסיון.

בתוך זמן קצר, החברה הצליחה לגייס לשורותיה בכירים רבים במשק הישראלי.

בין שורותיה ניתן למצוא בין השאר, את רו”ח איריס שטרק – נשיאת לשכת רואי חשבון, ואת דורון ארבלי, שכיהן בעברו כמנהל רשות המסים, לצד האלוף במיל’ עוזי מוסקוביץ, ששימש עד לאחרונה כראש אגף התקשוב והסייבר בצה”ל.


פלטפורמת השקעות ההמונים של טוגדר

לאחרונה הוסמכה חברת טוגדר על ידי הרשות לניירות ערך, לשמש כרכז הצעה, ולהפעיל פלטפורמת השקעות המונים בישראל.

פלטפורמת השקעות ההמונים תאפשר לחברת טוגדר לגייס בשנים הקרובות השקעות משמעותיות לעשרות ומאות חברות היי טק מהפכניות שיהוו אבן דרך משמעותית בעיצוב עתידה של ישראל.

חברת טוגדר תהפוך לבעלת מניות בכל אחת מהחברות האלה והמשמעות ברורה: בתוך זמן קצר החברה תחזיק בפורטפוליו מרשים שכולל את החברות המובילות בתעשיית ההיי טק הישראלי, שחלקן כנראה יהפכו לאקזיטים מרשימים ומכובדים.

ההזדמנות להשקיע בטוגדר עצמה, היא למעשה הזדמנות להשקיע בסל החברות שהיא בוחנת, בוחרת ומאמינה בהן ולהצטרף לפירות ההצלחה של כל החברות יחד, ולמהפכה הפיננסית המבטיחה של עולם מימון ההמונים

בשורת השקעות ההמונים של טוגדר

טוגדר הוקמה במטרה להנגיש לכל אחד ואחת מהציבור הרחב, את ההצלחה הפנומנלית של תעשיית הייטק בישראל, שהייתה שמורה עד לאחרונה רק לקהילה אקסקלוסיבית ומצומצמת ביותר.

החברות שאותן מציעה טוגדר למשקיעים נבחרות על ידי הצוות המקצועי שלה ביסודיות. הן צריכות להציג רמת חדשנות והיתכנות גבוהה למוצרים אותם הן מפתחות, לצד שוק ממשי ומשמעותי למוצרים המפותחים.

בנוסף, כל המיזמים שהחברה בוחרת הם כאלו שכבר גייסו הון משמעותי, כלומר יש להם משקיעים מובילים שהאמינו בחברה ובפוטנציאל שלה לפרוץ – כך, המשקיעים שמגיעים דרך טוגדר הופכים להיות “משקיעים לצד משקיעים מובילים”, הם נהנים ממחיר שווה למשקיע המוביל, אך נהנים גם מיציבות וביטחון גבוהים יותר.

בשורת מימון המונים

פלטפורמת השקעות ההמונים של טוגדר, פותחת בפני משקיעי הציבור את ההזדמנות להשקיע את כספם במיזמים נבחרים, שחלקם יהפכו לסיפור הצלחה. כל אחד יוכל יהיה להשקיע בחברות ומיזמים בהם הוא מאמין ולהיות בעל מניות בחברה ולהצטרף להצלחת תעשיית היי טק.

מהפיכת השקעות ההמונים מוגדל

מהפיכת השקעות ההמונים

בשנים האחרונות אנו עדים למהפכת השקעות ההמונים מבוסס הון (השקעה בתמורה למניות בחברות המגייסות), שהתרחשה במרבית המדינות המערביות החשובות כולל אירופה וארה”ב שהשלימה בשנת 2016 את השלב החשוב של חוק ה-Jobs Act בכל הקשור ל-Equity Crowdfunding.

שוק השקעות ההמונים העולמי הראה בשנים האחרונות צמיחה פנומנלית של מאות אחוזים, שוק זה הציג גיוסים של מאות מיליוני דלרים במדינות המערבית המובילות, וצפי השוק העולמי הוא הגעה למילארדי דולרים בשנים הקרובות.

לאחרונה, גם מדינת ישראל הצטרפה למהפכת השקעות ההמונים העולמית. זאת עם כניסתן של תקנות רכז ההצעה בישראל בתחילת שנת 2018, המאפשרות למשקיעים להשקיע את כספם בחברות ובמיזמים מובילים, בעלות סבירה ויעילה.

מהפיכת השקעות ההמונים היא המהפיכה הפיננסית המשמעותית ביותר, המתרחשת היום בעולם ההשקעות!

מגמת השקעות המונים מול קרנות VC

השקעות יזמיות בהייטק הייתה כאמור שמורה עד לאחרונה רק לקהילה אקסקלוסיבית ומצומצמת ביותר בדמות קרנות הון סיכון (VC) ואנג’לים.

בזכות ההתפתחות הכלכלית והטכנולוגית, מצב מאקרו כלכלי מתמשך בעולם המערבי של ריביות נמוכות ושינויי חקיקה במדינות רבות. נוצרה פריצת דרך משמעותית בכל הקשור לדמוקרטיזציה האמיתית של השקעות הציבור בתמורה להנפקת מניות בחברות המושקעות.

מחקרים שנעשו בעולם השקעות מראים צמיחה פנומנלית בהשקעות המונים בהשוואה לירידה מתמשכת בהשקעות VC ואנג’לים. בגרף המציג את עקומת הגיוסים לחברות הייטק, באמצעות VC קרנות השקעה (Venture Capital) ו – Private Equity)  PE) (פורסם על ידי מגזין Crowdfund Insider) ניתן לראות את שינוי המגמה של ערוצי הגיוס בשנים האחרונות בבריטניה (מגמה דומה ניתן למצוא במדינות מערביות מובילות נוספות) הגרף מציג צמיחה מטאורית פרמננטית בעקומת גיוס באמצעות השקעות המונים, לצד ירידה מתמשכת בעקומת גיוס באמצעות קרנות השקעה ופרייבט אקוויטי.

מגמת השקעות המונים מול קרנות VC

 

Startup Nation

הצלחת ה-Startup Nation

בעשור האחרון נחשפנו כולנו לכותרות המרגשות החוזרות ומתנוססות, על הצלחתו הפנומנלית של הStart up Nation   ועל סטרטאפים הישראלים שביצע ואקזיטים מרשימים. שוק ההיי טק הישראלי מייצר בכל שנה מיליונרים חדשים רבים, על חלקם אנחנו שומעים יותר ועל חלקם פחות.

הצלחת תעשיית ההיי טק הישראלית הייתה שמורה עד לאחרונה רק לקהילה אקסקלוסיבית, בעיקר קרנות ההון סיכון, לצד רשימה מצומצת של אנג’לים.

טוגדר כאמור, משנה מציאות זו ומצטרפת למהפיכת ההשקעות, הן מצד המשקיעים והן מצד היזמים והחברות באמצעות פתיחת ערוץ חשוב להשקעת הציבור בתעשייה חשובה זו.

טוגדר הוקמה במטרה להנגיש לכל אחד ואחת מכם את ההצלחה הפנומנלית של תעשיית הייטק בישראל, שהייתה שמורה עד לאחרונה רק לקהילה אקסקלוסיבית ומצומצמת ביותר!


 

ההזדמנות למשקיעים ויזמים

ההזדמנות למשקיעים

מצד משקיעי ההמון, בשורת השקעות ההמונים, מהוות פריצת דרך משמעותית בכל הקשור לדמוקרטיזציה האמתית של השקעות הציבור בתמורה להנפקת מניות בחברות המושקעות, שהייתה שמורה עד לאחרונה לקהילה מצומצמת ואקלוסיבית בלבד. המשמעות היא שכל אחד יכול, כמו המשקיעים הגדולים, להחליט להשקיע את כספו הפנוי, במגבלות החוק, ולקבל בתמורה מניות בחברה המושקעת בדרך פשוטה ויעילה.

ההזדמנות לחברות וליזמים

מצידם של היזמים והחברות מדובר במהפכה של ממש. זאת לאור העובדה שלמרות העובדה שההיי טק הינו הקטר של הכלכלה הישראלית, עד לאחרונה, מיזמים וחברות היי טק רבות התקשו לממן את פעילותן. בשורת השקעות ההמונים משנה את כללי המשחק, מיזמים וחברות סטארט אפ איכותיות תוכלנה לגייס סכומים משמעותיים בתמורה להנפקת מניות או אגרות חוב בחברה בדרך איכותית וחסכונית.

ההזדמנות למשקיעים ויזמים

 

המודל העסקי

הכנסות Together נובעות בעיקר מעמלות במזומן ומעמלות אקוויטי (החזקת ניירות ערך של החברות המגייסות באמצעות פלטפורמת Together) גובה העמלה משתנה בהתאם למאפייני החברה, סוג הגיוס והיקפו.

עמלת אקוויטי

כל חברה או מיזם המגייסים באמצעות פלטפורמת Together מנפיקים ניירות ערך של החברה או המיזם המגייסים ל- Together.

שיעור עמלת האקוויטי משתנה מחברה לחברה בהתאם למצבה.

עמלת מזומן

בגין הגיוסים שפלטפורמת Together משלימה היא גובה מכל חברה או מיזם להם היא מגייסת, עמלת מזומן מסכום ההשקעה.

שיעור עמלת המזומן משתנה מחברה לחברה בהתאם למצבה.

עמלת אקווטי
עמלת מזומן

ההכנסות מעמלות המזומן מאפשרות ל-Together להגיע לרווחיות תפעולית ותזרימית.

ההכנסות מעמלות האקוויטי (החזקת ניירות ערך של החברות המגייסות) מאפשרות ל – Together להחזיק ניירות ערך בפורטפוליו מרשים של חברות מובילות בתעשיית ההיי טק הישראלי, שחלקן מן הסתם, יהפכו לאקזיטים מרשימים.


 

שימוש בכספי הגיוס

טוגדר שמה לעצמה מטרה להוביל את שוק השקעות ההמונים בישראל, באמצעות פלטפורמת השקעות ההמונים הייחודית שלה, המאושרת על ידי הרשות לניירות ערך.

על מנת לממש מטרה זו, נדרשת, בין השאר, הקצאת משאבים משמעותית אנושית וכספית.

ההוצאות העיקריות של הפלטפורמה הינן הוצאות משתנות לשיווק הפלטפורמה כפונקציה של ההכנסות.

מרבית כספי התמורה ישמשו להוצאות אלו הכוללות פרסום, שיווק ומכירות ובניית שיתופי פעולה עם גורמים מובלים במשק.

שימוש בכספים

 

אבני דרך ויעדים חשובים 

אנחנו גאים בעובדה שבמהלך השנה האחרונה, בעבודה מאומצת, הצלחנו להשיג בטוגדר הישגים משמעותיים ובכללן:

גיבשנו צוות מקצועי ומנוסה מהשורה הראשונה של תעשיית  ההיי טק, הפיננסים וההשקעות בישראל

אושרנו על ידי הרשות לניירות ערך לשמש כ”רכז הצעה” ולהפעיל פלטפורמה להשקעות המונים

נפגשנו עם חברות ומיזמים רבים של תעשיית ההיי טק מתוכם בחרנו רק את הטובים ביותר

בתוך פחות מרבעון מאז השקנו את אתר מועדון המשקיעים, הצלחנו לגייס להם סכומים משמעותיים, של מיליוני שקלים

נערכנו, פיתחנו וגיבשנו את פלטפורמת השקעות ההמונים הרחבה של טוגדר הצפויה לעלות לאוויר בתחילת 2019

סליידר ציר זמן עדכני עברית

סליידר ציר זמן עדכני עברית


 

הצטרפו להצלחה!

להשקיע היום בטוגדר, זה להצטרף למהפיכה הפיננסית המשמעותית ביותר, המתרחשת היום בעולם ההשקעות!

אנחנו בטוגדר מזמינים אתכם להשקיע בטוגדר, להצטרף אלינו, ולהיות שותפים בעיצוב התעשיה הפיננסית הצומחת ביותר בעולם.

 

גיוס טוגדר סגירה

אנחנו פה בשבילך!