Together Unicorns Fund III

לאור ההצלחות המרשימות של השקעות שתי קרנות חדי הקרן של Together, הקימה Together קרן שלישית להשקעה בחברות חדי קרן מובילות, חברות אשר שווין המינימלי עולה על סך של מיליארד דולר, ומאפשרת למשקיעים כשירים להצטרף לקרן ולהצלחתה.

סוג הנפקה מניות
תחום Fintech
סכום השקעה מינימלי $30,000

מצטרפים למשקיעים הגדולים בחברות חדי קרן מובילות

כחברת השקעות חדשנית ויצירתית אנו מנסים לייצר עבור משקיעים כמה שיותר אפיקי השקעה מעניינים, ייחודיים ובעלי אופק מבטיח. גם הפעם, הצלחנו לחדש, והקמנו לפני כשנה, לראשונה בישראל קרן חדי קרן, המתמקדת בתחום שקשה מאוד למשקיעים פרטיים קטנים להיכנס אליו.

עד לאחרונה רק משקיעים מוסדיים ענקיים או משקיעים מקצועיים עם הון של מיליוני דולרים פנויים, קיבלו גישה להשקעה בחברות ענקיות שאינן נסחרות בבורסות בעולם. אנחנו בTogether- השקעות פתחנו את האפשרות להשקיע בהן, גם למשקיעים עם כמה עשרות אלפי דולרים, באמצעות איגוד של מספר משקיעים שיוצרים יחד כוח השקעה גדול ומשמעותי.  

 

 להשקעה ב-Together Unicorns >>

לוגו יוניקטק שקוף

מהן חברות חד קרן?

מדובר על ענקיות טכנולוגיות ששווין עולה על מיליארד דולר – הן כבר מצליחות מאוד ופועלות בשוק, אך טרם הונפקו בבורסות העולמיות. השם “חד קרן” ניתן להן בגלל הנדירות שלהן והסיכוי הקטן להיתכנותן.

קרן ההשקעות שהקמנו,Together Unicorn Fund  לפני כשנה, אפשרה לראשונה למשקיעים פרטיים בישראל להשקיע בענקיות הטכנולוגיה הפרטיות הללו וכך, לגוון את תיק ההשקעות ולפזר אותו תוך חשיפה לחברות חד קרן שבחרנו בקפידה – והן כבר היום משנות את העולם.

כעת, אנו משיקים את הקרן השלישית בסדרה, לאחר גיוסי יתר מוצלחים במיוחד לשתי הקרנות הראשונות.  משקיעים כשירים, שרוצים להשקיע החל מ-30 אלף דולר, יוכלו להשקיע בחברות ענק המובילות את העולם העסקי, שמרביתן, צפויות לבצע אקזיט של מכירה או הנפקה בשנים הקרובות. ההשקעה במודל החדשני מתבצעת דרך “מיקרו קרנות” – השקעה ייעודית בסלי מניות פרטיות נבחרות, כשלכל פורטפוליו מאפייני פיזור מניות, מחיר כניסה וכן מועד מימוש צפוי ספציפי.

חברות יציבות וחזקות

הקרן של Together פתוחה להשקעה כאמור בסכום של החל מ-30 אלף דולר, ותכלול מספר חברות שהמאפיינים שלהן עונים על הקריטריונים של חדי קרן ושוויה המינמלי של כל חברה עולה על 1 מיליארד דולר.

חדי הקרן נבחרות בקפדנות על ידי ועדת השקעות מקצועית ומובילה בתחומה, הכוללת בכירים מתעשיית ההיי-טק, הפיננסים וההשקעות. כל חברה פוטנציאלית המועמדת להשקעה במיקרו קרן מוצגת לוועדת ההשקעות וכוללת אנליזה מקצועית המבוצעת על ידי אנליסטים  בכירים.

בנוסף על מנת לצמצם את הסיכון ולהגדיל את הסיכוי, מדיניות הקרן היא פיזור השקעות במספר חברות חדי קרן ובמגוון קטגוריות שיבחרו, כאמור, בקפידה. המיקרו קרן מנוהלת בצורה מקצועית על ידי השותף המנהל, וכוללת איתור, בחינה, ניהול, דיווח וסקירות מעת לעת של מצב המיקרו קרן לשותפים.

 

תמונה מתוך סרטון 2

יתרונות השקעה

  • אפשרות למשקיעים להיכנס לשוק שהכניסה אליו הותרה רק לבעלי הון משמעותי וגופים מוסדיים.
  • הזדמנות ראשונה בישראל להיכנס לשוק השניוני בתנאי סף נמוכים – החל מ-30 אלף דולר.
  • מודל השקעה ייחודי וחדשני דרך “מיקרו קרנות”.
  • בחירת חברות מקצועי שכולל סינון של החברות על בסיס שווי, מחיר כניסה למניה, צפי למועד הנפקה, אנליזה עסקית ובחינת הסנטימנט בשוק.
  • פיזור של כמה חברות בכל מיקרו קרן וכך פיזור הסיכון.
  • הזדמנות להנזלה מהירה של ההשקעה כתוצאה מרכישה או הנפקה.

 להשקעה ב-Together Unicorns >>

מתודולוגיית הנזלה

הקרן כוללת מניות בחברות שנבחרו על ידי מנהל הקרן ובכך, מבטיחה פיזור והגנה טובה יותר על הסיכון. כמו כן, הקרן מנוהלת בצורה מקצועית על ידי המנהל, ותכלול אנליזה מקיפה של החברות ושל השווי שלהן, מחיר המניה של המניות המוצעות לרכישה על ידי הקרן והציפיות להמשך – על מנת לבחור את העסקה הטובה ביותר לקרן.

מאחר ומדובר בחברות בוגרות, גם הפיכת המניות לנזילות צפויה להיות מהירה משמעותית יחסית לחברות הייטק צעירות. בעת אירוע אקזיט של רכישת החברה, מיזוגה או הנפקתה בבורסה, האחזקה בנכס תמומש, כאשר מנהל הקרן יינטר באופן שוטף את מצב הפורטפוליו והפוטנציאל למיקסום תשואה בהתאם לשווי גיוסים.

 

בשלב זה ההשקעה בקרן פתוחה למועדון המשקיעים של Together השקעות בלבד. כמות המשקיעים בקרן מוגבלת. 

אנחנו פה בשבילך!