Together Hype Fund Together Hype Fund נייד

קרן Together Hype מאפשרת למשקיעים להשקיע יחד עם חברת הספורט-טק המובילה HYPE בסטארטאפים המבטיחים ביותר בעולמות הספורט-טק שנבחרו בקפידה על ידי חברות ומועדני הספורט המובילים בעולם.

סוג הנפקה מניות
תחום ספורט-טק
סכום השקעה מינימלי 100,000 ש"ח
% 396 3,962,178 ש"ח מועדון האנג'לים
לצפייה בוובינר של קרן ההשקעות HYPE Sports Innovation מלא את פרטיך:

  HYPE Sports Innovation מקדמת את הספורט אל עבר הטכנולוגיה

  חברות סטארט-אפ מכל העולם מחכות לרגע שבו הן יפרצו ויצליחו למכור את הפתרון שלהן ללקוחות פוטנציאליים. מדובר על תהליך ארוך ומייגע שדורש השקעה מצד הגורמים המתאימים ובעיקר הרבה קשרים עסקיים, שיצליחו לחבר בין פתרון טכנולוגי חכם לצרכים העולים מן השטח.

  חברת HYPE Sports Innovation מחברת בין סטארטאפים מבטיחים בתחומי הספורט לבין מועדונים וליגות מובילות בעולם המחפשים פתרונות דחופים למגוון אתגרים. בכל שנה מפעילה HYPE Sports Innovation את תוכניות ה-GVA שלה, שבמסגרתה נבחרים כ-100 סטארטאפים מתוך למעלה מ-1,000 שמגישים מועמדות.

  HYPE Sports Innovation עושה את ההתאמה בין הפתרונות של הסטארטאפים שנבחרו לבין השותפים שלה (“Partners”) – גופי ספורט בינלאומיים (מועדונים, ליגות, חברות, מותגים) וכך, מקדמת את עולם הספורט לעתיד טכנולוגי חכם ויעיל יותר ואת הסטארטאפים להצלחה מסחרית מהירה.

  החברות הגדולות בעולם הספורט כבר שם

  HYPE Sports Innovation כבר חתומה עם כמה מהשמות הגדולים ביותר בעולם הספורט. חברות אלו הבינו את הפוטנציאל הטמון בשירותים הייחודיים
  ש-HYPE Sports Innovation מספקת להם. ברשימת ה- Partners של
  HYPE Sports Innovation ניתן למנות את: מועדון הכדורגל פריז סן-ז’רמיין (Paris Saint-Germain F.C), הליגה הגרמנית (BUNDESLIGA), נבחרת צרפת בכדורגל (אלופת העולם הנוכחית), קבוצות מה-NBA ומה-NFL, חברות מסחריות כמו Under Armour, LULULEMON, חברות שידורי ספורט גדולות באירופה, חברת 888 ועוד.
  עד כה HYPE Sports Innovation יצרה כ-80 שותפויות עם גופי ספורט מהמובילים בעולם.

  שיתוף הפעולה בין HYPE Sports Innovation  ל-Partners מתבצע כאשר ה- Partners מציגים ל-HYPE Sports Innovation את מגוון האתגרים הדחופים שלהם למשל: הגדלת המכירות, חיזוק המעורבות של האוהדים במגרש או בבית באופן וירטואלי, המיתוג, תשתיות ניהול, הגדלת הרווחיות ועוד.

  לאחר מכן, HYPE Sports Innovation מאתרת עבור ה-Partners בתהליך קפדני, סטארטאפים מבטיחים מרחבי העולם המציעים פתרונות לאתגרים אלו. הסינון הקפדני והמקצועי של
  HYPE Sports Innovation וה-Partners, מייצר שילוב מנצח בין בעיה לפתרון וחיבור בין קבוצות וחברות חזקות ומוכרות בעולם הספורט, לבין מיזמים שעתידים להצליח ובגדול ולהגדיל את השווי שלהם בתקופה קצרה ביותר.

   מקדמים את הסטארטאפים לעבר ההצלחה

  HYPE Sports Innovation פועלת במגוון רחב של תחומים הקשורים לעולם הספורט: פתרונות ספציפיים למועדונים וליגות, גיימינג ו-ESPORTS, פתרונות שידור, תקשורת ומדיה, ספורט מוטורי, משחקי חורף, ספורט הישגי וכושר ועוד. למעשה, כל סטארטאפ בשל, שיש לו מוצר שיכול להיטמע ולעבוד עם גופי הספורט של HYPE Sports Innovation ולהשתלב באחד מהתחומים הללו, יכול להציע את עצמו לתוכנית הייחודית של HYPE Sports Innovation.
  תוכנית ה-GVA הנוכחית והמדוברת מתקיימת בפעם השנייה ברציפות וניגשו אליה במהלך שנה האחרונה כ-1,400 מועמדים לתהליך קבלה ארוך. מתוכם נבחרו 102 סטאטראפים מובילים בלבד, אשר מקבלים ליווי מקצועי ואישי הכולל תמיכה במגוון מישורים ש-HYPE Sports Innovation מספקת, במהלך ולאחר התכנית, ומסייעת להם להציג את עצמם בפני המועדונים והשותפים העובדים עם
  HYPE Sports Innovation.

  החשיפה הממוקדת הזו מגבירה באופן משמעותי את הסיכוי של סטארט-אפ להצליח ולהגיע לכדי שיתופי פעולה עסקיים או אסטרטגים ומהווה קפיצה משמעותית לקראת צמיחה והתרחבות של החברה, הכנסות, לקוחות ועוד. כאמור, ב-HYPE Sports Innovation דואגים לא רק לחבר את הסטארטאפים לגופי הספורט הרלוונטיים אלא דואגים למנטורים מקצועיים שילוו את המיזמים לאורך התקופה ויכוונו אותם למקסימום הצלחה כדי להתקדם לעבר היעד. המנטורים של
  HYPE Sports Innovation כוללים בכירים בעולמות הספורט – כל אחת ואחד בתחומם, והם מלווים את המיזמים לאורך זמן. בסוף התוכנית, נהנים הסטארטאפים, בין היתר, מקשרים מקצועיים ענפים בעולמות הספורט וגישה ישירה למשקיעים גם בזכות החיבור עם המנטורים של החברה.

  הצלחת ענף הספורט-טק

  ענף הספורט-טק מציג צמיחה מואצת בשנים האחרונות עקב שילוב של מספר מהלכים גלובליים, כאשר בחמש השנים האחרונות בלבד, הושקעו כ-20 מיליארד דולר בענף ברחבי העולם.  בנוסף, תחומים נוספים המציגים צמיחה דרמטית בשנים האחרונות כמו: Esports & Gaming או
  NFTs & Blockchain, ויחד עם זאת, נמצאים רק בתחילת הדרך – מייצגים כיום נקודת כניסה ייחודית למשקיעים המחפשים הזדמנויות למינוף משמעותי.

   

  להשקעה בחברת HYPE Sports Innovation >>

  היתרונות של HYPE Sports Innovation:

  • שותפות אסטרטגית וייחודית עם החברות, הארגונים ומועדוני הספורט הגדולים בעולם.
  • חיבור ישיר בין צרכים אמיתיים לבין פתרונות טכנולוגיים שמגביר את פוטנציאל ההצלחה.
  • כניסה בשלב מוקדם ובתנאים מועדפים לסטארטאפים הטומנים בחובם פוטנציאל רווח גבוה בעת המימוש.
  • קשרים מקצועיים ענפים באמצעות מנטורים מארגונים כמו UEFA, קבוצות NFL, גופי מדיה מובילים ועוד.
  • הצלחה מוכחת מתכנית קודמת במסגרתה הסטארטאפים חתמו על שיתופי פעולה והסכמים מסחריים עם מותגים בינלאומיים ומועדונים מובילים.
  • צוות מקצועי עתיר ניסיון מעולמות הספורט, ההיי-טק וההשקעות.

  להשקעה בחברת HYPE Sports Innovation >>

   

   

  מה HYPE Sports Innovation מרוויחה מזה?

  HYPE Sports Innovation מחזיקה בנכסים בכל הסטארטאפים שהיא בחרה לתוכנית ובכך הפכה להיות בעלת עניין בסטרטאפים. מתוך כך, אינטרס ההצלחה שלהם הופך להיות משותף גם ל-HYPE Sports Innovation וכולם עובדים למען מטרה אחת – ההצלחה שלהם ובחירתם על ידי השותפים. המודל העסקי מתבסס על כך שהחברה מקבלת אופציות בכל סטאראפ לפי שווי הסטאראפ לפני כניסתו לתוכנית וכך נהנית מהגידול הפוטנציאלי ומההצלחה העתידית של המיזם – אפילו תוך כדי התוכנית עצמה.

   

  להשקעה בחברת HYPE Sports Innovation>>

  ההזדמנות למשקיעים

  כעת נמצאת HYPE Sports Innovation בעיצומה של תוכנית ה-GVA השנייה שלה. לתוכנית זו הגישו מועמדות 1,400 סטארטפים, אך לאחר הסינון של
  HYPE Sports Innovation ושותפיה, נבחרו 102 סטרטאפים שעונים על
  האתגרים שהציגו עשרות המועדונים, הארגונים והמותגים החתומים עם
  HYPE Sports Innovation.

  בימים אלו HYPE Sports Innovation מאפשרת לחברים במועדון המשקיעים של Together המבינים את פוטנציאל ההצלחה, להצטרף כבעלי מניות בחברה, ובכך להחזיק נתח בפורטפוליו של למעלה מ -100 חברות ספורט-טק מובילות. הצפי הוא כי רבים מהם יתקדמו ויספקו פיתוחים טכנולוגיים שישתלבו, יצמחו, ואף יירכשו על ידי חברות, מועדונים וארגוני הספורט הגדולים בהעולם.

  להשקעה בחברת HYPE Sports Innovation >>

  אנחנו פה בשבילך!