Sizer Sizer נייד

לעיתים נדירות אנו עדים למהפכה שמכניס מוצר חדש לשוק קיים.
חברת Sizer משנה את עולם המדידות בעולם וכובשת את תעשיית המדים שמגלגלת 68 מיליארד דולר בכל שנה.

סוג הנפקה מניות
תחום טכנולוגיה
סכום השקעה מינימלי $20,000
% 380 מועדון האנג'לים

מהפכה באוקיינוס כחול

כפי שהמצלמות הדיגיטליות שינו את עולם הצילום כך חברת Sizer הישראלית עושה מהפכה בעולם המדידות ומשנה אותו לחלוטין. החברה עוסקת גם בתחום האופנה והרכישות אונליין, אך מתמקדת בעיקר בתעשיית המדים העולמית. אנחנו אולי לא מבינים את סדרי הגודל, אך זהו שוק שמגלגל 68 מיליארד דולר בכל שנה.

חברות משקיעות מיליונים על מנת להתאים את המדים לעובדים. מדובר על תהליך הדורש זמן וכוח אדם וגם אז, אחוז ההחזרות וההחלפות גבוה מאוד. חברות נאלצות להחזיק מלאי עצום של מדים במידות שונות ולתפקידים שונים, על מנת לספק אותם לכל העובדים, וזה עולה להן הרבה מאוד כסף.

חברת Sizer עושה את כל זה בלחיצת כפתור. היא יודעת למדוד את מידות הגוף של כולנו בדיוק של 97.5% (חייטים עושים זאת בדיוק של 98%) ומשגרת את המידות באופן אוטומטי הכולל את כל פרטי המשתמש, תפקידו וסוג המדים שהוא צריך – לדש בורד ייעודי המותאם לצורכי החברה.

חלוצה שמשתלטת על תחום ללא מתחרים

החברה פועלת למעשה בשני שווקים – הפרטי שרלוונטי לרכישות אופנה אונליין (SizerMe) והמקצועי שרלוונטי לתעשיית המדים (SizerPro).  בכך Sizer היא חברה הנהנית משני קהלי שוק שרק הולכים וגדלים עם התקדמות הטכנולוגיה ולאור הריחוק החברתי הנוכחי.

בתעשיית האופנה, חברת Sizer מתכתבת באופן ישיר עם מגמת הקניות אונליין, שהופכת לנפוצה יותר ויותר. השירות של Sizer למדידת מידות גוף באופן כה מדויק, יכולה לעזור לתעשיית האופנה להקטין משמעותית את אחוז החזרת המוצרים בגלל מידה לא מתאימה, 69% מההחזרות הן בגלל סיבה זו. בנוסף, בסקר שנערך נמצא כי 85% מהציבור מעריך שיקנה יותר אונליין אם היה בטוח שהמידה תתאים לו.

אך יחד עם זאת, שוק האופנה הינו שוק רווי יותר ויש בו מגוון שחקנים המנסים לייצר מוצרים דומים. בנוסף, יש בשוק האופנה רכיבים פסיכולוגיים מורכבים יותר, שמקטינים את הרווחיות בשימוש בהתאמה מדויקת של המוצר לפי מידות הגוף. לכן, הבחירה של החברה להתמקד דווקא בשוק המדים – שנותר חשוף לחלוטין וללא מתחרים – עושה פלאים ל-Sizer, וממצבת אותה כחלוצה השלטת בתחום.

תקופת הקורונה חיזקה את הפעילות של החברה

משבר הקורונה רק האיץ את ההתפתחות של Sizer, וחברות ענקיות מכל העולם יוצרות איתה קשר על מנת להפוך ללקוחותיה. החברה חתמה כבר על הסכמי ענק והיא נותנת פתרון שונה מכל מה שהכירו עד עכשיו, במחיר שעומד על כרבע ואף פחות, ממה שהחברות נהגו להשקיע עד כה בתחום.

החברה מבטלת את הצורך במדידות פיזיות של אלפי עובדים בחברה – תהליך שכלל לא אפשרי בתקופת הקורונה, ובכל מקרה הוא לוקח זמן ממושך לעובד ולצוות המדידות ועולה לחברה הרבה מאוד כסף. בנוסף, כל שינוי במידה או גיוס של כוח אדם חדש מצריך תחזוק של מחלקת המדידות על בסיס קבוע.

Sizer מקלה את התהליך בצורה מובהקת. היא היוותה פתרון מושלם עבור חברות בתקופת הקורונה ונחשפה בזכות התקופה, במהירות, לחברות ענק שחתמו איתה על חוזים. החברה עושה בכך מהפכה בתחום ותהיה החלוצה הבלעדית ששינתה את חוקי המשחק ושולטת בו ללא מתחרים.

החברה יכולה לשלוח מייל בלחיצת כפתור לאלפי עובדים בחברה עם לינק ייעודי להורדת האפליקציה שלה. כל שנותר הוא להיסרק בעזרת האפליקציה וכל הנתונים ישלחו לחברה המזמינה באופן מיידי.

לקוחות קיימים

כבר עכשיו, Sizer חתומה על חוזים עם חברות ענק בכל העולם – ביניהן ונמצאת במו”מ עם גופים מובילים לחתימה על הכנסות בסכומים משמעותיים:

 • Alsco – מספקת מדים לתעשיית המסעדנות, ארגוני בריאות, תעשיית הרכב ותעשיות כבדות. עם 180 אתרים, 355,000 לקוחות וב – 14 מדינות.
 • Alsico – חברת מדים בין לאומית אשר מלבישה 4 מיליון איש בשנה, עם 7,500 עובדים.
 • Hunter Aparelחברת מדים אנגלית אשר מתמחה במדים למשטרה, רפואה וכיבוי. זכו במכרז של ה NHS לחברה כ- 1 מיליון עובדים.
 • A+ School aprealייצרנית וספקית מספר #1 של מדים לבית ספר בארה”ב. מלבישים 850,000 תלמידים בשנה.
 • ABFormחברת מדים בדרום ארה״ב אשר מתמחה במדים לכבאים ואמבולנסים.

מורידה את העלויות ב-75%

כיום, SizerPro  גובה מהחברות איתן היא עובדת מחיר נמוך ב-75% לפחות ממה שהן נהגו לשלם עד כה לכל משתמש, ואף מקצרת את התהליך בלפחות 80% בהשוואה לסטנדרט הקיים היום.

בחישוב פשוט – מדובר על חיסכון משמעותי לחברות ענקיות בכל העולם, שללא ספק יעדיפו פתרון מדויק וזול כל כך. לכן, Sizer מצליחה להיכנס לאוקיינוס כחול שבו אין לה שום מתחרה שמצליח להביא מוצר כל כך מדויק במחיר כל כך אטרקטיבי שחוסך הון.

 

להצטרפות להשקעה ב-Sizer >>

יתרונות החברה:

 • פוטנציאל שוק אדיר בכל העולם.
 • טכנולוגיה קיימת שכבר עובדת ונמכרת לחברות ענק.
 • מודל עיסקי רווחי במיוחד ומוכח.
 • מומנטום עיסקי שקידם את הפעילות והאיץ את התפתחות החברה.
 • אין לה מתחרים שמגיעים לרמת הדיוק והטכנולוגיה שלה.
 • היכרות מעמיקה עם תעשיית המדים וצפי להשתלטות על עוד תהליכים בה.

 

להצטרפות להשקעה ב-Sizer >>

פוטנציאל שוק 

חברת Sizer כבר מוכרת את המוצר שלה לחברות ענק שפונות אליה מכל העולם. מדובר על חברות תעופה, בתי חולים, יצרניות של מדים, חברות שמירה, חברות מזון ומפעלים. כאמור, שוק המדים בעולם מגלגל בכל שנה מעל ל-68 מיליארד דולר והשתלטות על שוק זה מאפשרת פוטנציאל שוק אדיר.

התהודה שהחברה צוברת ברחבי העולם והצורך שעולה להשתמש בשירותיה בגלל מגמת הריחוק החברתי והשמירה על סטריליזציה מקסימלית, מאפשרים לחברה לצמוח בקצב מהיר מאוד, הרבה לפני הצפי המקורי.

למעשה, משבר הקורונה האיץ את פעילות החברה, אך, מרגע החשיפה לחברה וההצלחה שלה בקרב החברות הגדולות, אין כל סיבה שהמגמה הזו תעצור עם סיום המשבר. להיפך, Sizer  היא כבר עובדה קיימת בשוק המדים והיא מחוללת בו מהפכה שממנה לא תהיה דרך חזרה לשימוש בכלים יקרים יותר שדורשים יותר משאבים.

 

התפתחות עתידית

 

בעתיד, החברה עתידה להוביל תהליכים נוספים בשרשרת התאמת המדים לעובדים.

מטרת החברה היא להקל על החברות כמה שניתן ולייעל את תהליך רכישת, ייצור ואספקת המדים לפי מידה מדויקת.

היותה של החברה חלוצה בתעשיית המדים מאפשר לה להכיר את השוק לעומק, ללמוד אותו ואת התהליכים המורכבים בו – ולחלוש על כל שרשראות הפעילות שבו.

להצטרפות להשקעה ב-Sizer >>

אנחנו פה בשבילך!