Resmetrix Medical Resmetrix Medical נייד

"הטכנולוגיה פורצת הדרך לניטור רציף של מחלות נשימתיות ". 
חברת ResMetrix פיתחה טכנולוגיה חדשנית לניטור רציף של מחלות נשימתיות כרוניות, מהן סובלים מאות מיליוני בני אדם ברחבי העולם. 

סוג הנפקה מניות
תחום מכשור רפואי
סכום השקעה מינימלי 15,000$
% 180 541,072 ש"ח מועדון האנג'לים

מערכת לבישה לניטור מדויק של הנשימה– הפועלת 24 שעות ביממה

מעל מיליארד אנשים בעולם חולים במחלות נשימתיות – אסטמה (300 מיליון חולים), מחלת ריאות חסימתית כרונית COPD (מעל 250 מיליון חולים), סרטן ריאות, דלקת ריאות ועוד. אוכלוסיית המעשנים פגיעה במיוחד למחלות אלה. בארה”ב לבדה, עלות הטיפול בחולי COPD היא 50 מיליארד דולר בשנה – הנובעים בעיקר מעלויות אשפוז. הטיפול בחולי אסטמה בארה”ב עולה יותר מ-80 מיליארד דולר בשנה.

אחת הבעיות הקשות במחלות נשימה היא הצורך בניטור ומעקב מתמיד אחר מצב הנשימה של החולים על מנת למנוע התקף או החמרה במצב. מאחר שאין כיום מערכת שיכולה לעקוב אחר מצב הנשימה של החולים בביתם, הם מגיעים לרופא או לבית החולים רק לאחר הידרדרות חמורה במצבם ונזקקים לאשפוזים ממושכים שעולים הון למערכות הבריאות. בנוסף, כל התקף קשה של החולים מעלה את הסיכון לנכות ואף למוות

חברת Resmetrix זיהתה את הצורך באמצעי מעקב וניטור בבית – וכדי לספק לכך מענה, פיתחה מערכת לבישה, המנטרת באופן מדויק את נשימת המטופל ומסוגלת לאתר שינויים המעידים על תחילתה של הידרדרות במצב הנשימה ולהתריע על כך באופן מיידי.

לומדים את דפוסי הנשימה של כל מטופל

המערכת מבוססת על סנסור חדשני שפיתחה החברה, ומאפשר מדידה מדויקת של שינויים בהיקף בית החזה בזמן הנשימה. המערכת לומדת את דפוסי הנשימה האישיים של כל מטופל, וכאשר היא מזהה חריגה – היא שולחת התרעה מיידית לטלפון הנייד ומאפשרת לו לטפל בעצמו, (לדוגמא ליטול תרופות עפ”י ההנחיות הקבועות שקיבל), או לפנות לטיפול מוקדם, שימנע החמרה של המצב ואשפוז.

את המערכת ניתן ללבוש 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע – ובכך לספק למטופלים ניטור מתמיד של מצבם, כאשר המידע שמספקת המערכת יסייע להם בקבלת טיפול מותאם אישית לפי הצורך. כך, מערכת הבריאות תחסוך כסף רב על אשפוזים וטיפולים ללא צורך – והמטופלים יוכלו ליהנות מביטחון בתפקוד היומיומי תוך התמודדות מיטבית עם מצבים של התקף.

המוצר של Resmetrix עונה על הצורך של מאות מיליוני חולים, לצד בתי חולים, מערכות בריאות וחברות ביטוח אשר ממתינים לפתרון שיאפשר ניטור וניהול של מחלות נשימה עוד לפני התקף. המערכת תוכל לאפשר טיפול מוקדם – שימנע הידרדרות במצב החולה, הידבקות בזיהומים ולא מעט מקרי מוות, וגם תימנע אשפוזים ממושכים של חולים לאחר התקף ללא כל צורך, ותחסוך למערכות הבריאות משאבים רבים.  

להצטרפות להשקעה ב- Resmetrix >>

יתרונות המוצר של Resmetrix:

  • המערכת היחידה בעולם שתוכל לזהות התחלה של התקף של חולה נייד בבית.
  • ניטור מדויק של דפוסי נשימה ונפחי נשימה.
  • מערכת בינה מלאכותית (AI) הלומדת את דפוסי הנשימה של כל מטופל.
  • התרעה מיידית על הידרדרות במצב המטופל – ישירות לנייד וכן לצוות הרפואי המטפל.
  • פטנט רשום בארה”ב על הסנסור שפיתחה החברה.
  • מערכת ניטור לבישה, המאפשרת בקרה 24 שעות ביממה.
  • מניעת מקרי מוות כתוצאה מהידרדרות נשימתית ואשפוזים חוזרים.
  • שיפור איכות חייהם של המטופלים.

להצטרפות להשקעה ב- Resmetrix >>

צורך של בתי החולים ומערכות הבריאות בעולם

20-25% מחולי COPD המשוחררים מאשפוז מידרדרים שוב תוך חודש ומגיעים שוב להתקף חמור הדורש אשפוז. אשפוזים חוזרים אלה, מעלים את הסיכוי של החולים לנכויות קשות ומוות, ומורידים משמעותית את איכות החיים. בנוסף, הם מעלים משמעותית את עלויות הטיפול לבתי החולים עד כדי כך שחברות הביטוח בארה”ב מטילות קנס כספי כבד על בתי החולים עבור אשפוזים חוזרים אלה. הבעיה הקשה הזו הביאה בתי חולים רבים לחפש פתרונות לניטור חולי ה-COPD בשבועות הראשונים לאחר שחרורם – כדי למנוע את הידרדרותם ואת האשפוז החוזר שעימו מגיע גם הקנס הכספי.

השוק הראשון אליו פונה המוצר שפיתחה Resmetrix הוא בתי חולים ומערכות בריאות ברחבי העולם – בכדי לנטר את חולי הנשימה בבית חולים ולהמשיך בניטור בבית. בבתי החולים, קיים צורך בניטור חולי אסתמה, דלקת ריאות, COPD ומחלות נשימה אחרות, כדי לעקוב אחר נשימתם, לזהות בהקדם הידרדרות שעלולה להוביל לאשפוז בטיפול נמרץ, ולספק לצוות הרפואי מידע על יעילות והשפעת הטיפול, לצד מדד אובייקטיבי המעיד על שיפור במצבו של החולה, ועל החלמה במידה מספקת שתאפשר לשחרר אותו לביתו.

בבית, כאשר החולים חוזרים מאשפוז, עולה הצורך לנטר את מצב הנשימה שלהם כדי להבטיח רצף טיפולי ולמנוע הידרדרות שעלולה להביא לאשפוז חוזר. הניטור הביתי מרחוק מאפשר גם לנטר חולים נשימתיים בבית במקום לאשפזם בבית חולים, ובכך למנוע הידבקות בזיהומים שם – שלא פעם מובילה למות החולה.

להצטרפות להשקעה ב- Resmetrix >>

להפוך לחלק מחברה צומחת ומבטיחה

הצורך בפתרון שפיתחה Resmetrix מוביל אותה לפוטנציאל שוק של למעלה ממיליארד אנשים ברחבי העולם. המערכת תביא לחיסכון כלכלי ניכר למערכות הבריאות וחברות הביטוח בעולם כולו ולכן תהפוך למובילה בטיפול בחולים נשימתיים.

יכולת הניטור המדויקת של דפוסי נשימה ונפחי נשימה על ידי הסנסור שפיתחה החברה הוא חדשני ומהפכני ואף הוביל את החברה לזכייה במקום השלישי בתחרות סטארט-אפים יוקרתית שנערכה בבוסטון לאחרונה.

אנו מאמינים כי מדובר על הזדמנות להפוך לחלק מחברה צומחת ומבטיחה.

להצטרפות להשקעה ב- Resmetrix >>

ResMetrix webinar

צפו במצגת וובינר מורחבת בה מציגה דר’ כרמית לוי, מנכ”ל ResMetrix,

את החברה ואת הזדמנות ההשקעה בה.                                         

להצטרפות להשקעה ב- Resmetrix >>

אנחנו פה בשבילך!