QNIverse QNIverse נייד

חברת QNIverse היא חברה ישראלית פורצת דרך המחוללת שינוי ממשי במהלכי השיקום עבור ילדים ומבוגרים כאחד. החברה פיתחה את QNI, מערכת של לוחות אינטראקטיביים חכמים המתחברים לאפליקציה ייעודית ומאפשרים משחק אינטראקטיבי ואוסף של פעולות שיקומיות.

סוג הנפקה מניות
תחום טכנולוגיה
סכום השקעה מינימלי $25,000

מהפכה: השיקום נכנס סוף-סוף לעולם ההייטק!

מאות מיליוני בני אדם ברחבי העולם נזקקים לשיקום – בשלב זה או אחר של החיים, באופן קבוע או זמני. כל מי שעבר את זה מכיר את השעמום המייגע. של התהליך חזרה מתמדת ומשמימה על פעולות פשוטות (ולא פעם מכאיבות), שמבוצעות בעזרת מזרנים, כדורים, מוטות תמיכה, ועוד כל מיני עזרים שלא השתנו  עשרות רבות של שנים.

כל זה רחוק שנות אור, ממש, מהעולם הטכנולוגי ושלל היתרונות הגלומים בו.

לא עוד, חברת QNIverse נותנת מענה מדויק לצורך ולחוסר הזה, ומקלה על חייהם של מאות מיליוני מטופלים, כמו על מיליוני אנשי סגל וטיפול.

QNI הוא משטח המורכב מלוחות אינטראקטיביים, המגיבים לפעילות של המשתמש. המערכת של QNI מציגה בפני המשתמש סדרה של פעילויות מהנות המותאמות אישית לכל מטופל. המערכת משתמשת בבינה מלאכותית, לימוד מכונה וביג דאטה, ומספקת הן למשתמש והן למטפל כלים לבניית תוכניות שיקום, מעקב אחר התקדמות, התאמת תרגילים אישיים, והמלצות על המשך הפעילויות.

התאמה טובה יותר בין הטיפול למטופל

מאחורי הפיתוח עומדים כ-30 פטנטים של חומרה, תוכנה ויישום הנמצאים בתהליכי רישום. המערכת מהווה כלי חדשני להתאמה של הטיפול למטופל ותוכל בעתיד להמליץ על מערכי טיפול באופן אוטומטי, בהתאם לדאטה שהיא תצבור בפעילותה על מגוון מקרים ומטופלים.

המשמעות היא שאם ילד זקוק לשיקום עקב התפתחות לקויה, הוא יקבל מהמערכת המלצה על מערך הטיפולים שיהיה האופטימלי לתהליך השיקום. אדם שעבר שבץ וחווה נזק קוגנטיבי מסוים – יוכל לקבל המלצה לטיפול השיקומי שיעבוד הכי טוב, מלמידה של מקרים דומים קודמים. זה ישים ונכון לגבי כל סוג של פגיעה.

המערכת מקפידה לאסוף את הדאטה באופן היברידי ואנונימי לחלוטין, והיא מתאימה לחוקי החיסיון החלים בתחום הרפואה. במקרים של טיפול בבית או מול הרופא המטפל, ניתן יהיה לשמור את נתוני ההתקדמות של המטופל על מנת להתאים לו את הטיפול ברמה יומיומית, לעקוב אחר השיפור במצבו, לערוך ניתוח של ההתקדמות שלו ולהציע תרגילים ברמת קושי.

איך זה עובד?

ה-QNI עשוי באופן מודולרי מלוחות ריבועיים בגודל של 50 ס”מ כל אחד.  הלוחות הקלים מרובדים בצפיפות בנורות לד ובחיישנים, והם ניתנים לחיבור בכל צורה לטובת האימון. הפעילות על המשטח הינה אינטראקטיבית והמשטח מגיב לפעילות המתרחשת עליו – תמיד בהתאמה למשחק ותוכנית האימון הספציפית. ניתן להתקין את הלוחות על הרצפה לצורך פעילות הקשורה לאזור הגפיים התחתונות, על הקיר, לצורך אימון של גפיים עליונות, או אפילו על שולחן – לצורך פעילות קוגניטיבית.

המשטח שמתקבל הוא משטח פעיל, רב-מגע, אינטראקטיבי, שעליו ניתן לקפוץ, ללכת ולהכות באופן חופשי והוא מתחבר לאפליקציה ייעודית בטלפון הנייד ונשלט משם לצורך בחירת המשחק הרלוונטי והפעלתו. גם הדוחות שיתקבלו, המעקב והדאטה יוצגו דרך אפליקציה ייעודית משוכללת וקלה מאד לתפעול למטפל.

בחברה הקפידו על רישום הפטנטים של הלוחות האינטראקטיביים וההרכבה של המוצר וכמו כן, רשמו פטנטים המגנים על מערכת ההפעלה שהיא פשוטה, פתוחה ומוזלת. התוצאה היא מוצר עם חסמי כניסה גבוהים במיוחד למתחרים במחיר זול ונגיש.

מתאימה לשימוש בילדים ובמבוגרים

המערכת מתאימה לשימוש גם בילדים, גם במבוגרים וגם לאוכלוסיית גיל הזהב ותומכת בתהליכי שיקום ושיפור הישגים במצבים של: מומים מולדים, פציעות אחרי תאונות ונפילות, שיתוק מוחין, בעיות קשב וריכוז, שיפור תהליכי זיכרון, פגיעות לאחר אירועים מוחיים, ריפוי בעיסוק ועוד מצבים בהם אדם נדרש לשפר מיומנויות פיזיות וקוגניטיביות.

המערכת עובדת על:

 • שיפור שיווי משקל.
 • הגדלת טווח תנועה ומהירות התנועה.
 • הגדלת יכולת עמידה ממושכת.
 • הגדלת יכולת עבודה בשתי גפיים במקביל.
 • שיפור יכולות קוגנטיביות (חשיבה, זיכרון, מהירות, תפיסה).
 • שיפור יכולת עבודה במקביל (מולטי-טאסקינג) על פעולות מוטוריות וקוגניטיביות.
 • שיפור כושר הריכוז והביטחון העצמי.

להצטרפות להשקעה ב-QNIverse >>

משמעות חיובית אדירה

עבור ילדים, מבוגרים ואוכלוסיית גיל הזהב העוברים תהליך שיקומי, לפיתוח של QNIverse יש משמעות חיובית אדירה. אחד הקשיים הגדולים ביותר עבור העוברים תהליכי שיקום הוא המוטיבציה וההתמדה – עם QNI הבעיה המהותית הזו נפתרת. לראשונה, הם יוכלו לקבל תהליך שיקומי שהוא גם מהנה, מרגש ותחרותי. ילדים יוכלו לעבור את השיקום בביתם ולשחק יחד עם אחיהם בבית מבלי להרגיש שהם יוצאי דופן או צריכים התאמה מיוחדת – הם יוכלו פשוט ליהנות כמו כולם.

בנוסף, הצוות הרפואי יכול לעקוב אחר התקדמות הטיפול מרחוק ולנטר אותו, וכך לחסוך כוח אדם ומקום טיפול – כאשר הטיפול יכול להתבצע מהנוחות של הבית. בעידן הנוכחי, עם מגפת הקורונה ששינתה את החוקים ומקשה מאוד על מפגשים בין אנשים – יש לאפשרות לקבל טיפול איכותי מבלי לצאת מהבית, חשיבות מכרעת.

להצטרפות להשקעה ב-QNIverse >>

יתרונות החברה:

 • מציעה פתרון חכם וראשון מסוגו בעולם לתחום השיקום.
 • בעלת כ-30 פטנטים (בתהליך רישום) השומרים על המוצר כייחודי לאורך זמן.
 • מערכת פתוחה המאפשרת פיתוח מהיר ונוח למגוון רחב של פעילויות שיקומיות.
 • עתידה לעשות שינוי עולמי בתחום הטיפולים השיקומיים באמצעות משחק.
 • מבוססת על טכנולוגיית ביג דאטה, בינה מלאכותית ולמידת מכונה שמאפשרת לה להשתפר וללמוד עם הזמן.
 • מחיר נוח המהווה פריצת דרך במערכות ומוסדות שיקומיים.
 • וורסטיליות גבוהה העונה על מגוון רחב של טיפולים ותהליכים שיקומיים.
 • מאפשרת פרסונליזציה של הטיפול והתאמתו למצב המטופל בכל רגע ובזמן אמת.
 • מתאימה למגמה העולמית של ריחוק חברתי וטיפולים מהבית.
 • מאפשרת מדידה ומעקב אוטומטי אחר התקדמות הטיפול.

להצטרפות להשקעה ב-QNIverse >>

שיתופי פעולה ומימון

החברה כבר חתמה על שיתוף פעולה לפיתוח המוצר וביצוע ניסוי קליני עם בית החולים השיקומי אלי”ן, בית לוינשטיין ובית חולים שיקומי באיטליה, כולם מוסדות מובילים בעולם בתחום השיקומי. שלושתם ראו את פוטנציאל ההצלחה של החברה ואת היכולת שלה לתרום באופן חדשני ומהפכני לתוכנית הטיפולים שלהם, והניסויים הקליניים יחלו בקרוב.

הניסויים הקליניים יאפשרו ל-QNIverse להתאים את המוצר שלה באופן מוחלט לצרכים של המוסדות והמטפלים וללמוד את שלבי הטיפול והאלמנטים עליהם יש לתת דגש, כדי לספק מערכת יעילה ונוחה בכל מקום בעולם. החברה עתידה להתחיל פיילוט דומה במוסד שיקומי גדול בארצות הברית.

QNIverse קיבלה תמיכה מימונית גם מרשות החדשנות הישראלית לאחר שעברה את הביקורת הקפדנית שלהם והוכיחה את היתכנות המוצר שפיתחה ותרומתו לחברה. כמו כן, חתמה החברה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת דיסקין הישראלית לשיווק והפצה של המוצר של החברה לשוק ה-B2B וכן עם מוזיאון המדע בירושלים, לשיווק והפצה של המוצר למוזיאונים נוספים בעולם.

התפתחות עתידית

המוצר של QNIverse יושק בשלב הראשון למוסדות לאוכלוסיית גיל הזהב כמוצר פנאי-טיפולי, וכן למוסדות  שיקומיים עבור ילדים ועבור מבוגרים. עם הטמעת המוצר כחלק משגרת הטיפול יוכלו הלקוחות (המטופלים) לרכוש את המוצר לשימוש ביתי. בנוסף, המוצר יהווה בעתיד מרכז לאימון גופני, גם בחדרי הכושר וגם בבתים, תוך הפעלת תוכניות אימון אישיות, שמירת פרופיל והתקדמות המתאמן, המשכיות של האימון הגופני ושל השגי המתאמן הן בחדר הכושר והן בבית באופן רציף.

העובדה שפלטפורמה של החברה הינה פלטפורמה פתוחה המגיעה עם ממשק קל ונוח לכתיבת פעילויות משחק תאפשר למערכת להפוך לקונוסולת משחק מהנה לבתים, שעובדת על תנועה ותהפוך למוצר נדרש גם בקרב רוכשי קונסולות המשחק למיניהם, אך גם כחלק מהאטרקציות המוצבות בתערוכות, באירועים במוזיאונים וכדומה. לכן, יכולת ההתפתחות של החברה היא בלתי מוגבלת ותהפוך למוצר אטרקטיבי לרכישה עצמאית ללא קשר לפן הטיפולי והשיקומי. המחיר הנגיש והפיתוח החכם והפשוט – יהפכו את ה- QNI לפלטפורמה נחשקת לכל מטרה.

אנחנו פה בשבילך!