Profility Profility נייד

חברת Profility פיתחה מערכת AI (בינה מלאכותית) חכמה לבתי חולים, המערכת מאפשרת טיפול מותאם אישית לכל חולה, משפרת משמעותית את איכות וייעילות הטיפול ואף חוסכת הון עתק למערכות הבריאות וחברות הביטוח.

סוג הנפקה מניות
תחום היי-טק
סכום השקעה מינימלי $25,000
% 212 2,124,345 ש"ח מועדון האנג'לים

טיפול מותאם אישית

על אף ההתקדמות העצומה שלנו בכל תחומי החיים, מערכות הבריאות עדיין נוטות לעבוד לפי קריטריונים שמתאמים ל”אדם הממוצע” ולא לפי רציונל ששם את האדם במרכז. המחשבה מאחורי מערכת Profility היא שכל אדם שונה זה מזה וזקוק לטיפול ויחס מותאם אישית שיכול לשפר את איכות חייו ולהאריך אותם.

באמצעות גישה למאגרי מידע ענקיים של מטופלים מבוגרים שעברו תהליכי שחרור שונים בעבר, יודעת המערכת של Profility לאפיין את המטופל ולהמליץ על המשך הטיפול הטוב ביותר עבורו לאחר האשפוז. המערכת יודעת לחזות את סיכויי השיקום והסיכון של המטופל וממליצה על המוסד המתאים ביותר להמשך הטיפול.

חיסכון כספי עצום למערכת הבריאות ולחברות הביטוח

הפתרון של Profility חוסך למערכות הבריאות ולחברות הביטוח סכומי עתק שמתבזבזים על טיפול שגוי, אשפוזים חוזרים, החמרות במצב הרפואי ותמותה. שימוש במערכת ה – AI (בינה מלאכותית) של Profility מאפשר לצוות הרפואי לקבל החלטות מושכלות יותר המבוססות על השוואות וחישובים מבוססי MACHINE LEANRNING  ונתונים ממאות אלפי מקרים דומים בעבר.

אם בעבר פעלו בבתי החולים על פי פרוטוקול אחיד לכלל המבוגרים המשתחררים מאשפוז, היום הרופאים יכולים להשתמש בטכנולוגיה לצורך קבלת החלטה המותאמת אישית בדיוק למצב המטופל. החלטה שכזו תוכל לאפשר הצלחה גדולה יותר ובזמן קצר יותר בשיקום והחלמה ומניעת אשפוזים חוזרים. בנוסף, ומעבר לחיסכון הכספי העצום למערכת, תחסוך בחיי אדם ובסבל החולים ותאפשר איכות חיים טובה יותר למיליונים ברחבי העולם.

להצטרפות להשקעה ב-Profility >>

מספקת פתרון מקיף ובלעדי לבעיה יקרה

מגפת הקורונה מחזקת יותר ויותר את הצורך במערכת יעילה וחסכונית שתדע להתאים טיפול אישי בפחות כסף. גם הצמיחה בתוחלת החיים בעשורים האחרונים, מחייבת חשיבה על הטיפול הניתן לשכבת הגיל המבוגרת וההתמודדות עם אתגרי הבריאות השונים שלה.

למעשה, ההוצאות על האוכלוסייה המבוגרת מהוות כיום 60% מכלל ההוצאות של מערכת הבריאות, ובארצות הברית הוצאות הבריאות מהוות 17% מהתוצר הלאומי. חברת Profility עושה שינוי מהותי בהוצאות הללו באמצעות יצירת טיפול מותאם אישית שיהיה טוב ויעיל יותר עבור המטופל ומשפחתו.

ממחקרים שנעשו בתחום נמצא כי ניתן לחסוך 17 מיליארד דולר בכל שנה בארצות הברית על ידי מניעה של אשפוזים חוזרים וכ-10 מיליארד דולר על ידי התאמת תוכנית הטיפול האופטימלית עבור המשתחררים מבתי החולים – אלו הם בדיוק המקומות בהם Profility מספקת פתרון מקיף, בלעדי ומוכח.

להצטרפות להשקעה ב-Profility >>

יתרונות החברה:

  • המערכת כבר הוטמעה ופועלת בהצלחה במערכת הבריאות האמריקאית.
  • המערכת משווקת ע”י שותף אסטרטגי העובד עם מאות ארגוני בריאות ברחבי ארה”ב.
  • אין מתחרים שמציעים שירות כולל מבוסס AI כמו של Profility.
  • גישה ייחודית למאגרי מידע עצומים.
  • חיסכון כספי אדיר למערכות הבריאות ולחברות הביטוח.
  • משפרת את איכות ואורך חייהם של מטופלים מבוגרים.
  • תוכנית חדירה לשוק אטרקטיבית ושונה.
  • הזרוע העיסקית של החברה יושבת בארה”ב וההתקדמות לא מתעכבת עקב מגבלות הקורונה.

להצטרפות להשקעה ב-Profility >>

הטמעה מוצלחת ברשת בתי חולים בארצות הברית

המערכת של Profility כבר הוטמעה ופועלת בהצלחה ברשת הבריאות המובילה מונטיפיורי שבארצות הברית. במשך שנתיים עבדה החברה בצמוד לרשת על מנת לפתח מוצרים שיתאימו לשוק האמריקאי. בסיום התהליך, הוטמעו כלל המוצרים במונטיפיורי, שהיא בעלת 11 בתי חולים ומוסדות שיקום ברחבי ארצות הברית ומספקת שירותים רפואיים  למיליוני מטופלים.

מונטיפיורי, כמו בתי חולים נוספים בארצות הברית, נושאת באחריות הפיננסית להמשך הטיפול למטופליה גם אחרי שהשתחררו מבית החולים. לכן, התאמה של טיפול אופטימלי ופרסונלי יכולה לחסוך כספים עצומים לבתי חולים, בתי השיקום, מרכזים סיעודיים וטיפולי בית, ולהגדיל את שורת הרווח שלהם, כמו גם בהיבט האנושי,  את שביעות הרצון ואיכות החיים  של המטופלים ובני משפחתם.

על פי ההערכות, התוצאות של הטמעת מערכת Profility במונטיפיורי והטמעה של כלל הפתרונות ברשת ובגופי הבריאות באזור יכולה להגיע לחיסכון כספי משמעותי כבר בשלב הראשון.

להצטרפות להשקעה ב-Profility >>

גם חברות הביטוח חוסכות

לא רק מערכות הבריאות נהנות מחיסכון כספי בזכות המערכת הייחודית של Profility. חברת ביטוחי המשנה הרביעית בגודלה בעולם, Hanover Re, מנצלת את יכולות החיזוי של החברה לעומת הידע האקטוארי הקיים היום על מטופלים מבוגרים הזקוקים לביטוח.

תוצאות המחקר היו מרשימות ביותר. הן מיפו בצורה מדויקת הרבה יותר את האוכלוסייה שנבדקה, איפיינו כל קבוצה וחזו את סיכוי כל אחת מהן למות ב-3 השנים הקרובות. בזכות הניתוח המדויק יותר, יכולה חברת הביטוח להתאים את הפרופיל הביטוחי המדויק עבור כל מטופל ולחשב את הסיכון שלה בכיסוי שלו בהצלחה גבוהה יותר. פוטנציאל החיסכון עבור חברות הביטוח הוא אדיר ומתיישב עם העולם החדש של PERSONALZIED INSURANCE POLICIES.

חברת Hanover Re ממשיכה לעבוד עם Profility בזכות ההצלחה ויחד הן מדייקות ומשפיעות על תהליכי קבלת ההחלטות הקשורות באיפיון מבוטחים והתאמת ביטוחים רפואיים או ביטוחי חיים עבורם.

להצטרפות להשקעה ב-Profility >>

הכרה בינלאומית

הטכנולוגיה של פרופיליטי עברה תיקופים רבים וזכתה להכרה בינלאומית בזכייה במענקים כספיים משמעותיים בשתי תוכניות יוקרתיות: HORIZON 2020 והרשות לחדשנות.

HORIZON 2020 – התוכנית האירופאית לפיתוח וחדשנות בין גופים ישראלים ואירופים מהתעשייה, מהאקדמיה, ממכוני מחקר, מארגונים ציבוריים ופרטיים. פרוייקט זה מתחיל כעת ובו יש שיתוף פעולה עם גופים מחקריים מובילים באירופה, כך שמעבר לפיתוח המוצר מדובר בתוכנית בעלת משקל והכרה עולמית.

הרשות לחדשנות – תוכנית תמיכה בפיתוח ישראלי חדשני המביא פתרונות מתקדמים למוסדות הבריאות בישראל. Profility מסיימת פרוייקט בן שנה עם בית החולים הגריאטרי שיקומי פלימן בחיפה, כאשר בשלב הבא המטרה היא להרחיב את ההטמעה לכלל בתי החולים השיקומיים בישראל.

להצטרפות להשקעה ב-Profility >>

מה משקיעים חושבים על ההשקעה

אנחנו פה בשבילך!