Paragate III Paragate III נייד

חברת Paragate Medical עושה את הבלתי יאומן ומפתחת התקן חדשני שיושתל בגופם של חולי לב וכליות וינקז את הנוזלים המיותרים.

סוג הנפקה מניות
תחום מכשור רפואי
סכום השקעה מינימלי $25,000

פותרים את הבעיה של חולי הלב והכליות בעולם

כשל לבבי הוא מצב רפואי כרוני ממנו סובלים כ-26 מיליון איש ברחבי העולם ומהווה את הסיבה מספר אחת לאשפוזים בבתי החולים. בעיה זו גוררת אחריה בעיות נוספות כגון ירידה בתפקוד הכליות, הצטברות נוזלים בגוף ומצוקה נשימתית – כולם, מצבים כרוניים המחייבים טיפולים חוזרים ונשנים בבתי החולים. למעשה, 90% מהסובלים מכשל לבבי מאושפזים בשל גודש נוזלים וכ-25% מאשפוזים אלו, חוזרים לפחות פעם בחודש.

העול הטיפולי בחולים אלו, “הנוסעים המתמידים של בתי החולים”, על מערכות הבריאות בעולם הוא אדיר ורק בארצות הברית מוערך בהוצאה של 17 מיליארד דולר בכל שנה. מערכות הבריאות המתקשות לעמוד בצפיפות והחולים ומשפחותיהם משוועים לפתרון שיוכל למנוע את האשפוזים החוזרים, להיטיב את חיי החולים ולהאריך אותם.

הרעיון המהפכני: התקן תוך גופי פורץ דרך

חברת Paragate מציעה לראשונה בעולם טיפול כרוני פעיל לבעיה כרונית נפוצה מאוד. הטיפול כולל התקן המושתל בחלל הבטן ואוסף נוזלים חוץ תאיים דרך עיקרון הדיפוזיה. הנוזלים העודפים של הגוף, הגורמים לבצקות ולקשיים תפקודיים ונשימתיים, נאספים לתוך שק הכלה ודרכו מועברים היישר אל תוך שלפוחית השתן.

ההתקן מושתל במלואו בגופו של החולה ומאפשר ניקוז של הנוזל החוץ תאי באופן מבוקר, רציף ובלתי תלוי במנגנונים פיזיולוגיים של החולה, תוך מתן ניטור רציף ורחוק של החולה ע”י הרופא המטפל. מדובר על פיתרון חדשני ומהפכני שיאפשר את הורדת הגודש באופן מיידי ללא התערבות כימית הכוללת תרופות ואשפוזים.

להצטרפות להשקעה ב- Paragate >>

 

חולים הסובלים מכשל לבבי וירידה בתפקוד הכלייתי, יוכלו להיות מטופלים בביתם 24 שעות ביממה דרך ההתקן, וכך יוכלו להימנע מאשפוזים חוזרים לצורך הוצאת הנוזלים מגופם. הפיתרון עתיד להקטין את עלויות הטיפול באופן משמעותי, יחסוך משאבים יקרים למערכות הבריאות וייטיב עם חיי המטופלים. בנוסף, חולי אי ספיקת כליות יוכלו להנות מהפחתת עומס טיפולי הדיאליזה האינטנסיביים, הורדת הסיבוכים הכרוכים ושיפור משמעותי ברמת חייהם.

יתרונות שמשנים חיים:

  • ניקוז ופינוי של נוזלים וגודש בחולים עם כשל לבבי או אי ספיקת כליות.
  • פיתרון המושתל באופן מלא בתוך גוף החולה.
  • טיפול רציף וססיטמטי של 24 שעות ביממה.
  • אין צורך בהזרקת תרופות ותמיסות כימיות לגוף החולה.
  • מונע אשפוזים תכופים וחוזרים של חולים בבתי החולים.
  • מוריד נטל ממערכות הבריאות בעולם וחוסך להן משאבים וכסף רב.
  • חדשנות טכנולוגית שמאפשרת טיפול במספר גדול מאוד של חולים ובקרה מיטבית עליהם.

חדשנות טכנולוגית בשירות הרפואה:

הרעיון שמאחורי חברת Paragate, הגיע מתוך הבנה כי ביכולתו של הגוף לנקז נוזלים מכל מקום בו יאפשרו לו לעשות זאת. כך, עלה במוחו של ד”ר יאיר פלד, קרדיולוג במרכז הרפואי רמב”ם, הרעיון לייצר כלי שיוכל לנקז את נוזלי הגוף החוץ תאיים באופן הדומה לפעולה המתרחשת באופן נדיר אצל חולים חריפים, במקרי גודש נוזלים קיצוני – אשר מצליחים לשרוד על אף מצבם.

המוצר שפיתחה החברה מתפקד ממש כמו איבר נוסף, עוקף כליות, שתפקידו לאסוף את הנוזלים המיותרים, ביחד עם הרעלנים והמלחים, ולהעביר אותם לשלפוחית השתן ומשם החוצה – פיתוח מהפכני ופורץ דרך בחשיבה ובביצוע.

Paragate נהנית מצוות בכיר מקצועי ונחשב, המלווה אותה בדרך לשנות את הטיפול בחולים בכל העולם. החברה זכתה בפרסים רבים בכנסים הגדולים בעולם, נחשבת לפורצת דרך בעולם הקרדיולוגיה ונבחרה כאחת מ-25 החברות העולות המבטיחות בעולם בשנת 2018. בנוסף, זכתה Paragate מתוך מאות חברות, במענק יוקרתי משמעותי של האיחוד האירופאי של מילוני דולרים, מטעם Horizon 2020 – European Innovation Council.

להצטרפות להשקעה ב- Paragate >>

אנחנו פה בשבילך!