Ocon Healthcare Ocon Healthcare נייד

פיתוח חדשני שעתיד לחולל מהפכה בתחום בריאות האישה. Ocon Healthcare הצליחה לפתח התקן תוך רחמי תלת מימדי ראשון מסוגו, שיכול לטפל באופן מקומי במגוון תופעות ייחודיות לנשים כמו מניעת הריון, דימומים מוגברים, שרירנים, אנדומטריוזיס ועוד.

סוג הנפקה מניות
תחום רפואי
סכום השקעה מינימלי $20,000

Ballerineהתקן תוך רחמי חדשני

נשים בכל העולם נאלצות להתמודד עם פתרונות אגרסיביים שלא מותאמים באופן מושלם לגופן – לצרכים ובעיות רפואיות שונות. בתחום מניעת הריון למשל, קיימים 2 סוגי פתרונות: התקן תוך רחמי בתצורת T עשוי מפלסטיק, שמוחדר ונמצא ברחם לאורך שנים, או הורמונים הנלקחים בגלולות, בזריקות, בהתקנים תוך רחמיים או ואגינליים.

חברת OCON Healthcare הצליחה לראשונה בעולם, לייצר את ה-Ballerine, התקן תוך רחמי עשוי ניטינול גמיש וקטן המעוצב בצורה כדורית D3 המותאמת לרחם. ההתקן מוחדר באופן פשוט דרך צינורית דקיקה שמוליכה אותו פנימה, ורק בתוך הרחם הוא מקבל את צורתו התלת ממדית העגולה.

 

להשקעה בחברת OCON >>

משווק כבר ב-30 מדינות בעולם

בניגוד להתקנים מיושנים בצורת T שעשויים פלסטיק, הפיתוח של OCON דומה לסטנט המוכר בשימוש ברפואה קרדיולוגית ואין לו קצוות חדים שעלולים לפצוע את רירית הרחם ולייצר דימומים. בנוסף, הוא קטן ב-50% יותר מההתקנים המיושנים ולא מתעקם כתוצאה מגודל.

ה-Ballerine של OCON משווק כיום ב-30 מדינות ברחבי העולם, עם למעלה מ-110,000 נשים שהשתמשו בו עד כה. צורתו הכדורית, הגמישה והייחודית של מפחיתה משמעותית את הסיכון לגירוי וניקוב של דופן הרחם, שעולה בעת ההתקנה והשימוש בהתקנים תוך רחמיים מסורתיים בצורת T. ההתקן מצליח למנוע הריון ב-99% מהמקרים ובניגוד להתקן הישן, הוא נהנה משביעות רצון של יותר מ-85% מהנשים שמשתמשות בו.

 

מטפל בבעיה של 25% מהנשים בעולם

אך מעבר לשימוש שכבר קיים בהתקן הנחושת של OCON, הוא מהווה פלטפורמה חדשנית ומהפכנית למגוון רחב מאוד של שימושים ברפואת נשים. החברה כבר פיתחה את המוצר הבא שלה – SEAD, המבוסס על הפלטפורמה הכדורית, וכיום היא נמצאת בעיצומו של מחקר קליני רחב היקף כאן בארץ, לבדיקת הטיפול באמצעותו בדימומים מוגברים מהרחם. מדובר על תופעה שמשפיעה על כ-25% מאוכלוסיית הנשים בעולם ועל שוק של כמיליארד דולר.

באמצעות ה-SEAD ניתן לבצע אבלציה כימית (מעין פילינג) בתוך הרחם ללא צורך בהרדמה ובתהליך פולשני וכואב בבית החולים, אלא על ידי רופאים בקהילה. ההתקן נמצא כבר עכשיו בפאזה II בניסוי הקליני ועד כה התוצאות מראות הפחתה דרמטית של הדימומים. התהליך עתיד להתבצע אחת לכמה שנים, הוא יפחית את העלויות למערכות הבריאות ולמטופלות באופן משמעותי, יאפשר החדרה פשוטה וללא כאבים אצל הרופא בקהילה ויימנע תהליכים מורכבים, כואבים ומסוכנים יותר הכרוכים בהרדמה ועלולים להסתיים בכריתת רחם אם נכשלים. כך הוא יאפשר למיליוני נשים בעולם ליהנות מחיי שגרה נטולי דאגות וחשש.

 

עם הפנים קדימה

בשנת 2024 עתידה החברה לקבל את אישור ה-FDA לשני מוצרי הדגל שלה, ה-Ballerine וה-SEAD. מדובר על אבן דרך משמעותית שתאפשר לחברה לפרוץ אל השוק האמריקאי ולספק מענה חדשני וייחודי למיליוני נשים.

בחברה שוקדים כבר עכשיו על פיתוחים נוספים שיוכלו לעשות שימוש בפלטפורמה לטובת צרכים רפואיים נשיים בשווקים של מיליארדי דולרים. בעתיד ה-Ballerine יוכל להיות גם התקן הורמונלי למניעת הריון והוא נמצא בשלבים מתקדמים לפני ניסויים קליניים. התקנים תוך רחמיים הורמונליים הם מוצר עם ביקוש אדיר בקרב נשים וה-Ballerine ההורמונלי יאפשר לחברה חשיפה לשוק של יותר מ-2.5 מיליארד דולר.

ב-OCON מפתחים על בסיס אותה הפלטפורמה, מענה גם למצבים של אנדומטריוזיס, שרירנים, בעיות הקשורות בגיל המעבר ועוד.  מדובר על שווקים של עשרות מיליארדי דולרים והמטרה היא כי ההתקן יוכל לשאת עימו תרופות והורמונים הניטלים היום דרך הפה ולהוות פלטפורמה מהפכנית להולכה של תרופות ישירות לרחם ללא צורך בנטילת כדורים, שהשפעתם חזקה יותר הנכנסים למחזור הדם ומייצרים שלל תופעות לוואי.

הפלטפורמה של OCON מוגנת על ידי 3 משפחות פטנטים שחלקם כבר אושרו וחלקם ממתינים לאישור. לכן, הפיתוחים של החברה מוגנים לפחות עד 2034 מפני תחרות המבוססת על הפטנטים שלה.

יתרונות עסקיים:

  • לחברה מוצר קיים ומאושר CE שנמצא יעיל על יותר ממאה אלף נשים בעולם.
  • החברה משנה פרדיגמה ברפואת נשים ומאפשרת שימוש בפלטפורמה הפטנטית שלה למגוון צרכים.
  • בשנת 2024 החברה צפויה לקבל אישורי FDA ל-2 מוצרי הדגל שלה (אחד מהם כבר אושר CE).
  • החברה פועלת בשוק ענק ומצליחה לענות על צרכים בריאותיים מגוונים של מיליוני נשים.
  • מייצרת פתרונות ברמת הרפואה בקהילה ובכך מנגישה פתרונות חדשניים ומוזילה תהליכים רפואיים.
  • החברה פועלת עבור נשים אך גם מנוהלת על ידי נשים שמבינות היטב את הצרכים של הלקוחות שלהן.
  • לחברה מספר פטנטים שכבר אושרו ומונעים תחרות ישירה על ידי חברות אחרות.
  • השימוש במוצר של החברה פשוט וידידותי הן לרופאים והן למטופלות ולכן סביר שיהפוך להיות טיפול מועדף.
  • החברה פותרת שלל בעיות לכל שלב בחיים של אישה – מגיל הנערות ועד לגיל הבלות – ויכולה להוות קרקע פורייה לצמיחה בינלאומית ולשת”פ עם חברות מובילות בעולם.

משקיעים מובילים כבר שם

לחברה משקיעים גדולים ומנוסים מהתחום אשר השקיעו וממשיכים להשקיע בחברה ביניהם: קרן פונטיפקס הישראלית, RHIA VENTURES האמריקאית, רחביה וקבוצת האנג’לים ASTIA ANGELS.

ההשקעות מגופים גדולים אלו, מוכיחות את האמון שיש להם בחברה ואת הפוטנציאל הטמון בה להצלחה עתידית. זוהי הזדמנות להצטרף כמשקיע ל-OCON, רגע לפני המהלכים שיכולים להוביל אותה להיות אחת מחברות ה-Femtech המצליחות בעולם. 

 

להשקעה בחברת OCON >>

צפו בוובינר עם בכירי החברה לקבלת כל פרטי ההשקעה:

אנחנו פה בשבילך!