NovaSight NovaSight נייד

"החברה שמשנה את תחום האבחון והטיפול של בעיות הראייה"  
עם הסכמי הפצה בינ"ל ושוק ענק. חברת NovaSight פיתחה ומשווקת טכנולוגיה פורצת דרך בתחום בעיות הראייה.

סוג הנפקה מניות
תחום מכשור רפואי
סכום השקעה מינימלי 20,000$
% 427 4,305,000 ש"ח מועדון האנג'לים

שיטת בדיקה מהפכנית העוקבת אחר תנועות העיניים

כולנו עברנו בשלב כזה או אחר בחיינו בדיקת ראייה שכוללת רופא או אופטומטריסט ולוח עם מספרים במרחק של כמה מטרים. מפתיע שעל אף ההתקדמות הטכנולוגית המדהימה, שיטת הבדיקה הזו לא השתנתה כמעט כלל כבר עשרות שנים.

חברת NovaSight (נובהסייט) שהוקמה ב-2016, פועלת בתחום הראייה וצפויה לשנות לחלוטין את אופי בדיקות הראייה והטיפול בבעיות ראייה, באמצעות טכנולוגיה הכוללת חיישני מעקב אחר תנועות עיניים. החברה פיתחה מכשיר מהפכני שמאבחן תוך מספר שניות בעיות ראייה באופן אובייקטיבי וברמת דיוק גבוהה ביותר, ללא צורך בשיתוף פעולה אקטיבי מצד הנבדק. בנוסף, החברה הצליחה לפתח טיפול ייחודי פורץ דרך לטיפול בעין עצלה – בעיה קשה הפוגעת ב-3% מהאוכלוסייה ומאובחנת אצל ילדים צעירים.

הטיפול שיהפוך לברירת המחדל – בעין עצלה

כ-3% מהאוכלוסייה מאובחנים כסובלים מבעיה הנקראת “עין עצלה”. הטיפול בבעיה הרפואית הזו שקשורה בכלל למוח, מיושן, אורך זמן רב ורוב המטופלים לא מצליחים להתמיד בו, שכן הוא כולל חבישת רטייה על העין במשך שעות רבות ביום. התוצאה – ירידה בראייה ובביטחון העצמי של המטופל.

בנוסף, הטיפול באמצעות רטייה, מתעלם מהצורך לטפל באופן דו עיני בשתי העיניים ביחד על מנת ליהנות גם מהיכולת לתפוס עומק במרחב – יכולת קריטית בתפקוד יומיומי כמו נהיגה, תפיסת כדור וירידה במדרגות.

הפיתוח של NovaSight מטפל בעין עצלה באופן מתוחכם ויעיל וכל שנדרש מהמטופל הוא לצפות בתוכן לבחירתו על גבי המכשיר המיוחד של החברה במשך שעה ביום – ככה מתחילות מהפכות.

להצטרפות להשקעה NovaSight>>

יתרונות משמעותיים ותוצאות מצוינות

NovaSight כבר ניסתה את הטיפול פורץ הדרך שפיתחה לעין עצלה – CureSight , על 20 ילדים ותוצאות הניסוי, שנערך במרכז הרפואי שיבא, היו מרחיקות לכת וכללו שיפור דרמטי בחדות הראייה ובתפיסת העומק.

יתרונות הטיפול ב- CureSight  בהשוואה לטיפול ברטייה:

 • טיפול מהנה של שעת צפייה אחת ביום בכל תוכן לבחירת המטופל במהלך 4 חודשים בממוצע.
 • טיפול מקביל בשתי העיניים התורם לתפיסת העומק של המטופל.
 • טיפול חכם העושה מניפולציה על מקור הבעיה במוח.
 • היענות גבוהה מאוד לטיפול (95% לעומת 40% בטיפול ברטייה).
 • מעקב אחר התקדמות הטיפול והתאמתו למטופל בזמן אמת.
 • טיפול גם במצבי פזילה בזכות טכנולוגיית מעקב עיניים.
 • טיפול שמתאים גם למבוגרים.

משנים את העתיד: גם בבדיקות ראייה שגרתיות

חברת NovaSight כבר היום, משנה את הדרך בה עורכים בדיקות עיניים בכל רחבי אירופה ובקרוב גם בארצות הברית. החברה פיתחה מכשיר ייחודי, הכולל חיישנים למעקב אחר תנועות עיניים, שנותן תמונה מדויקת על מצב הראייה של הנבדק.

בניגוד לבדיקות הראייה הקיימות כיום, הנסמכות במידה רבה על מקצועיותו של הבודק ושיתוף הפעולה של הנבדק, הבדיקות באמצעות מכשיר ה- ®EyeSwift הן אובייקטיביות, מדויקות וכוללות, בנוסף לבדיקות חדות הראיה ופזילה, גם בדיקות כמו עיוורון לצבעים, יכולות קריאה, קונטרסטים ועוד. בנוסף, בגלל שאין צורך בקריאת מספרים או פעולה כלשהי מצד הנבדק – הבדיקה מתאימה גם לילדים קטנים מאוד.

מכשיר ה- ®EyeSwift נבדק על 146 ילדים בישראל ובסין והוכיח רמות דיוק גבוהות ביותר בהשוואה לבדיקות ידניות, וכן תוצאות מדויקות באבחון בעיות ראייה.

 

יתרונות מכשיר ה- ®EyeSwift המבצע בדיקות ראייה:

 • קיצור משמעותי בזמנים בבדיקות ראייה – אורך כדקה.
 • מאבחן בעיות ראייה נרחבות ולא בודק רק את חדות הראייה.
 • מדויק, אמין ואינו תלוי במקצועיות הבודק.
 • מתאים לילדים.
 • אינו דורש כוח אדם מקצועי ויקר לתפעול.

 

 

בדרך למיליוני נבדקים בעולם

מכשיר ה- ®EyeSwift שפיתחה NovaSight קיבל אישור CE ומשווק כיום באירופה על ידי חברת  Essilor – החברה הגדולה בעולם לייצור עדשות למשקפיים ושמוכרת ציוד היקפי למאות אלפי חנויות אופטיקה ורופאי עיניים ברחבי העולם, עם שווי שוק של 65 מיליארד דולר.

Essilor חתמה על הסכם הפצה עולמי עם NovaSight – הסכם המהווה אבן דרך משמעותית בחיי החברה ומעיד רבות על האמון במוצר של NovaSight ועל הצפי להצלחת החברה. החל מיוני 2019 ה- ®EyeSwift משווק ונמכר באירופה, ועם אישורו על ידי ה-FDA שצפוי ב-2020, יחלו השיווק והמכירה שלו גם בארצות הברית, ולאחר מכן בשאר העולם.

להצטרפות להשקעה NovaSight >>

גודל שוק ופוטנציאל מכירות

שני המוצרים שכבר פיתחה החברה נחשבים לפורצי דרך בתחומם ואין להם תחרות ראויה קיימת. החברה רשמה כבר פטנט אחד וממתינה לרישומם של 8 פטנטים נוספים. המוצרים שפיתחה NovaSight צפויים לשלוט בשוק הרלוונטי ולהפוך לברירת המחדל הן בביצוע בדיקות ראייה ברחבי העולם והן בטיפול בעין עצלה.

מכשיר ה- ®EyeSwift כאמור, משווק על-ידי חברת Essilor שהינה החברה הגדולה בעולם לייצור עדשות למשקפיים, הנמצאת בקשר ישיר עם חנויות אופטיקה ורופאים. המכשיר יימכר לקהל מקצועי כחלק מהמכשור המקצועי בחנות או במרפאות עיניים בכל רחבי העולם המערבי ופוטנציאל המכירות, בזכות הסכם ההפצה הוא אדיר.

מכשיר ה- CureSight, ישווק במודל של השכרה לשימוש על פי צורך, לאנשים הסובלים מבעיה של עין עצלה. מדובר על 3% מהאוכלוסייה בעולם ולכן המודל רלוונטי למיליוני אנשים. כאשר הטיפול באמצעות המכשיר יהפוך לטיפול המועדף על מטופלים בעולם – פוטנציאל הרווח לחברה גדול מאוד. החברה כבר פועלת לקבלת שיפוי מחברות הביטוח בארה”ב ובהמשך במדינות נוספות כך שיהיה נגיש בסופו של דבר לכלל המטופלים הלוקים בעין עצלה.

טכנולוגיית AI שתורמת לגדילת החברה

NovaSight רואה קדימה, ובחזון שלה ישנו המשך מתמיד של פיתוח טכנולוגיות חדשניות לטיפול במגוון רחב של בעיות ראייה, מחלות רשתית וכן בעיות נוירולוגיות. בזכות הטכנולוגיה שפיתחה עד כה, שמבוססת גם על AI (בינה מלאכותית), החברה לומדת כל העת מהפיתוחים שלה, כך שבעתיד תוכל לאבחן ולהתריע מבעוד מועד על הסיכון להתפתחות מגוון רחב של מחלות נוירולוגיות שנמצאו כקשורות בתנועות עיניים חריגות כגון אלצהיימר, אפילפסיה, פרקינסון ועוד.

השליטה של NovaSight על  BIG DATA ייחודי המוזרם אליה מהמכשירים שפיתחה מעניקה לה כוח המניע את הגדילה וההתרחבות העתידית של החברה. אנו מאמינים שפיתוחים אלו, יהפכו את החברה לשחקנית מפתח בבריאות הדיגיטלית העולמית.

להצטרפות להשקעה NovaSight >>

 

להשקיע בחברה רגע לפני הזינוק

NovaSight גייסה כבר מעל ל-7 מיליון דולר ממשקיעים מובילים, כולל קרן הון המתמחה בתחום רפואת העיניים. החברה זכתה בשלושה מענקים של רשות החדשנות בסך כולל של מיליון דולר ועומדת בפני מהלכים משמעותיים שצפויים להגדיל את שוויה, ביניהם אישור ה-FDA שצפוי במהלך 2020 ויאפשר חשיפה ומכירה לשוק האמריקאי.

בנוסף להסכם ההפצה העולמי הענק שחתמה החברה עם Essilor, חברת NovaSight נמצאת בימים אלו בדיונים מתקדמים עם חברות ענק נוספות לשיתופי פעולה והשקעה.     

בין החברות איתן מתקיימים דיונים, גם 2 מחברות התרופות הגדולות בעולם, בעלות שווי שוק מצרפי של למעלה מ-200 מיליארד דולר, וחברת ציוד רפואת העיניים הגדולה בעולם. עם חלק מהחברות כבר החלה חברת NovaSight בתהליך בדיקת נאותות לקראת השקעה במהלך המחצית הראשונה של שנת 2020 לפי שווי שיהיה גבוה בהרבה מהשווי המשתקף בסבב ההשקעה הנוכחי. זו הזדמנות נדירה להשקיע בחברה לפי שווי נגיש רגע לפני הזינוק!

להצטרפות להשקעה NovaSight>>

אנחנו פה בשבילך!