Keepers Round III Keepers Round III נייד

טכנולוגיה שמגנה על ילדים מפני בריונות ברשתות החברתיות
חברת Keepers פיתחה ומשווקת טכנולוגיה פורצת דרך המאפשרת להורים להגן על ילדיהם מהסכנות ברשתות החברתיות. לחברה משקיעים מובילים בתעשייה והיא זכתה בפרסים בינלאומיים יוקרתיים.

סוג הנפקה מניות
תחום תוכנה
סכום השקעה מינימלי $25,000
% 113 792550 מועדון האנג'לים

הצורך שהחברה עונה עליו

ההתפתחות הטכנולוגית והרשתות החברתיות שינו את העולם והביאו עימן דור חדש של ילדים שגדל בסביבה חברתית שונה ופרוצה יותר. כל ילד שמקבל סמארטפון חשוף דרכו לאינסוף תכנים הכוללים את הרשתות החברתיות כמו טיקטוק, פייסבוק ואינסטגרם, מגוון אתרים הפתוחים בפניו בלחיצת כפתור, התכתבויות בקבוצות מוכרות יותר או פחות וכל זאת, ללא סינון או בקרה.

הורים המפקידים סמארטפון בידי ילדיהם, מאפשרים להם למעשה עולם שלם של חוויות וידע שאין להם כל שליטה או גישה אליו. לצערנו, חלק מהעולם הנחשף בפני הילדים, עלול ליצור גם סכנות חדשות עבורם – כאלו שבעבר לא היו קיימות            .

הטכנולוגיה שפיתחה חברת Keepers  מספקת פתרון מושלם להורים המעוניינים לשמור על ילדיהם מפני הסכנות הטמונות בניידים שלהם. הטכנולוגיה מאתרת ומדווחת בזמן אמת על תוכן שעלול להיות פוגעני ולהעיד כי הילד חשוף לסכנה. בנוסף, היא מספקת להורים עוד שלל כלים  שעוזרים להגדיר דפוסי שימוש בריאים בסמארטפון של ילדיהם    

הפתרון הייחודי של Keepers

הטכנולוגיה של Keepers מתריעה בפני הורים על תרחישים שבהם הילד חשוף לסכנה בעולם הדיגיטלי. היא סורקת את תכנים על גבי המכשיר הנייד ומזהה מילים פוגעניות שעולות משיחות בהתכתבויות וצ’אטים, מזהה כניסות לאתרים לא בטוחים, מזהה את מיקום הילד בכל זמן  ומאפשרת לנהל ולהגביל את זמן השימוש בנייד – הכל בטכנולוגיה אחת המאפשרת לנהל את כל מכשירי הילדים במקום אחד.    

היתרון המשמעותי של הטכנולוגיה הוא שהיא מתריעה רק  כאשר מזוהה תוכן בעל אופי בעייתי ולא חושפת את ההורים לכל המידע שיש בנייד של ילדיהם. הדבר הופך אותה למערכת ההגנה המועדפת על הורים וילדים שכן היא מאפשרת שמירה על הפרטיות החשובה לכל ילד, מייעלת את תהליך ההורות בעידן הדיגיטלי, ובמקביל מספקת פיקוח מבוקר במקומות המסוכנים. יתרון עצום נוסף של המוצר, הוא שיש לה יכולת ניטור של המידע ללא צורך בסיסמה של הילדים לאותן רשתות. לכן, אין צורך בעדכונים בכל שינוי סיסמה ואין לילדים יכולת לבחור להסתיר את המידע כאשר הם מעוניינים בכך – הפיקוח נשמר בכל עת.

מאז הקמתה, הצליחה Keepers לאתר בעיות אכילה, חרמות, פדופיליה, בריונות, אלימות ועוד מגוון רחב של בעיות וסכנות שילדים בכל העולם חשופים אליהם על בסיס יומי, ללא יכולת להתגונן. ההתרעה של הטכנולוגיה מאפשרת להורים או לגורמים אחרים, להבחין בבעיה בזמן אמת ולהתערב על מנת לשמור על חיי ילדיהם ולמנוע מהם להצטרף לסטטסיטיקה הנוראית – 1 מכל שלושה ילדים שחווים בריונות ברשת.      

לקוחות החברה

כבר מימיה הראשונים של השקת הטכנולוגיה הייחודית של החברה, זוהה הצורך האדיר שהיא עונה עליו.  במקביל ולצד ההצלחה מלקוחות פרטיים שרוכשים את המערכת האפליקטיבית תמורת תשלום חודשי, החלו חברות תקשורת ענקיות בכל העולם להתעניין במוצר ולרכוש אותו.

החברה הראשונה שרכשה את הזכויות לשימוש ב -Keepers הייתה בזק בינלאומי הישראלית ולאחריהן Vodafone ו-Hutchison Drei  – חברות תקשורת מובילות בעולם. מאז, הצטרפו עוד חברות מכל העולם, שזיהו את היתרון בתוכנה החכמה, והן מציעות אותה ללקוחותיהן כחלק מסל השירותים שהן מוכרות להם בחבילת הסלולר או הגלישה.

יתרונות החברה:

  • טכנולוגיה שכבר עובדת בהצלחה ונמכרת ברחבי העולם.
  • פוטנציאל שוק אדיר בכל העולם.
  • ערכיות והגנה על חיי ילדים.
  • זכתה במגוון פרסים בזכות החדשנות והפעילות החשובה שלה לרבות: Seal Of Excellence מהאיחוד האירופאי, פרס החדשנות של אירופה Tesla ,Horizon 2020 ועוד.
  • החברה גייסה סכומי השקעה משמעותיים ממשקיעים מובילים.
  • מודל עסקי ללא בלעדיות שמאפשר לה להמשיך ולגדול לשווקים נוספים.
  • הסכמים עם בזק בינלאומי, Vodafone (Italy), Hutchison (Austria) ועוד.

משקיעי החברה

החברה גייסה סכומי השקעה משמעותיים ממשקיעים מובילים ובכללם Together השקעות, The Blue Mind Co, SARona Ventures ואחרים אשר הבינו את פוטנציאל החברה והשוק האדיר אליו היא פונה.

 

פוטנציאל שוק ותחזית

השוק הפוטנציאלי כולל 2 סגמנטים – הורים לילדים שרוכשים את הטכנולוגיה באופן ישיר (B2C) וחברות תקשורת גדולות (B2B2C). בהסכמים עם חברות תקשורת גדולות, נהנית החברה מחשיפה לשווקים חדשים ומספר לקוחות גדול. בחישוב פוטנציאל השוק בהתאם לעלויות ולכמות הילדים והסמארטפונים במדינות המערביות הרלוונטיות, נמצא כי השוק נאמד בכמעט 3 מיליארד אירו.

החברה ממשיכה להתאים את עצמה לכל חידוש טכנולוגי או פיתוח של אפליקציות חדשות שהופכות פופולריות בקרב בני נוער וילדים על מנת לתת מענה מקיף כל הזמן. בנוסף, היא לומדת שפות נוספות כדי להתפתח לשווקים נוספים ברחבי העולם.

 

אנחנו פה בשבילך!