Keepers סבב II

"הטכנולוגיה שתאפשר לכם להגן על ילדכם מפני בריונות ברשתות החברתיות"  
עם משקיעים מובילים בתעשיה וזכיה בפרסים בינ"ל יוקרתיים. חברת Keepers פיתחה ומשווקת טכנולוגיה פורצת דרך המגנה על ילדכם באינטרנט.

סוג הנפקה מניות
תחום טכנולוגיה
סכום השקעה מינימלי $20,000
% 335 3,356,290 מועדון האנג'לים

פתרון מושלם להגנה על ילדים מפני סכנות

ההתפתחות הטכנולוגית והרשתות החברתיות שינו את העולם והביאו עימן דור חדש של ילדים שגדל בסביבה חברתית שונה ופרוצה יותר. כל ילד שמקבל סמארטפון חשוף דרכו לאינסוף תכנים הכוללים את הרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם, מגוון אתרים הפתוחים בפניו בלחיצת כפתור, התכתבויות בקבוצות מוכרות יותר או פחות וכל זאת, ללא סינון או בקרה.

הורים המפקידים סמארטפון בידי ילדיהם, מאפשרים להם למעשה עולם שלם של חוויות וידע שאין להם כל שליטה או גישה אליו. לצערנו, חלק מהעולם הנחשף בפני הילדים, עלול ליצור גם סכנות חדשות עבורם – כאלו שבעבר לא היו חלק מסל הדאגות ההוריות.

הטכנולוגיה שפיתחה חברת Keepers child safety מספקת פתרון מושלם להורים המעוניינים לשמור על ילדיהם מפני הסכנות הטמונות בניידים שלהם. הטכנולוגיה מאתרת ומדווחת בזמן אמת על כל תוכן שעלול להיות פוגעני ולהעיד כי הילד חשוף לסכנה. בנוסף, היא מספקת להורים עוד שלל חיווים אשר יכולים לעזור להיות הורים טובים יותר בעידן הדיגיטלי.

חברות התקשורת הענקיות רכשו את הזכויות

כבר עם ימיה הראשונים של השקת המערכת הטכנולוגית הייחודית של החברה, זוהה הצורך האדיר שהיא עונה עליו. בתוך חודשיים מיום השקתה, הורידו אותה 12 אלף יוזרים שהעידו יותר מכל על הצמא של הורים לפיתרון, שיגן על ילדיהם ויאפשר להם שקט נפשי וביטחון.

במקביל ולצד ההצלחה מלקוחות פרטיים שרוכשים את המערכת האפליקטיבית תמורת תשלום חודשי, החלו חברות תקשורת ענקיות בכל העולם להתעניין במוצר ולרכוש אותו. החברה הראשונה שרכשה את הזכויות לשימוש ב-Keepers היתה בזק בינלאומי הישראלית ולאחריהן Vodafone ו – Telefonica וחברות תקשורת מובילות בעולם. מאז, הצטרפו עוד חברות מכל העולם, שזיהו את היתרון בתוכנה החכמה, והן מציעות אותה ללקוחותיהן כחלק מסל השירותים שהן מוכרות להם בחבילת הסלולר או הגלישה.

להצטרפות להשקעה ב-Keepers Child Safety >>

מערכת ההגנה המועדפת על הורים וילדים

הטכנולוגיה של Keepers מתריעה בפני הורים על כל תרחיש שבו הילד חשוף לסכנה. היא סורקת את כל התכנים על גבי המכשיר הנייד ומזהה תוכן ומילים פוגעניות שעולות משיחות בהתכתבויות וצ’אטים, מזהה כניסות לאתרים לא בטוחים, מזהה את מיקום הילד בכל זמן ואפילו יודעת לנהל ולהגביל את זמן השימוש בנייד.

בתקופת פעילותה הצליחה Keepers לאתר בעיות אכילה, חרמות, פדופיליה, בריונות, אלימות ועוד מגוון רחב של בעיות וסכנות שילדים בכל העולם חשופים אליהם על בסיס יומי, ללא יכולת להתגונן. ההתרעה של האפליקציה מאפשרת להורים או לגורמים אחרים, להבחין בבעיה בזמן אמת ולהתערב על מנת לשמור על חיי ילדיהם.

היתרון המשמעותי של המערכת הוא שהיא מתריעה רק במקרה שיש בעיה ולא חושפת את ההורים לכל המידע שיש בנייד של ילדיהם. הדבר הופך אותה למערכת ההגנה המועדפת על הורים וילדים שכן היא מאפשרת שמירה על הפרטיות החשובה לכל ילד, מייעלת את תהליך ההורות בעידן הדיגיטלי, ובמקביל מספקת פיקוח מבוקר במקומות המסוכנים.

להצטרפות להשקעה ב-Keepers Child Safety >>

יתרונות החברה:

  • טכנולוגיה אפליקטיבית שכבר עובדת בהצלחה ונמכרת בכל העולם.
  • פוטנציאל שוק אדיר בכל העולם.
  • ערכיות ויצירת עולם בטוח יותר.
  • זכתה במגוון פרסים בזכות החדשנות והפעילות החשובה שלה לרבות: Seal Of Excellence מהאיחוד האירופאי, פרס החדשנות של אירופה CERPrize , Horizon 2020 ועוד ועוד.
  • מודל עסקי ללא בלעדיות שמאפשר לה להמשיך ולגדול לשווקים נוספים.
  • הסכמים עם בזק בינלאומי, VodaFone, Hutchison (Austria) ,Telefonica (Wayra) Germany ועוד.

להצטרפות להשקעה ב-Keepers Child Safety >>

פוטנציאל שוק ותחזית

Keepers כבר מוכרת את המערכת הטכנולוגית שלה במדינות באירופה, בארצות הברית ובישראל, והביקוש אליה רק עולה עם השימוש בסמארטפונים בקרב ילדים ונוער. מחקרים שנעשו מראים כי עם העלייה בשימוש בסמארטפונים, ישנה ירידה בגיל המשתמשים – והפתרון שמציעה האפליקציה נותן מענה לצורך גובר של הורים בעולם המודרני, שנאלצים להתמודד עם נקודות עיוורון רבות בחיי ילדיהם הצעירים.

בניגוד לבעבר, התקשורת בין ילדים הפכה היום לרחבה ופרוצה הרבה יותר. בעידן הנוכחי ילדים חשופים לאתרים ולמסרים בפלטפורמות מרובות, עם אנשים שהם מכירים או לא מכירים והסיכוי שייחשפו למידע לא ראוי או פוגעני – גדול הרבה יותר. אך עם העלייה בסכנות, ישנה ירידה ביכולת הפיקוח של ההורים על הנעשה בחיי ילידהם – Keepers פותרת את הפער הזה באופן הכי סטרילי שאפשר. אין הורה שייתן סמארטפון לילד שלו ללא מערכת הגנה מפני הסכנות הרבות הטמונות בו, ממש בדומה לקסדה המגנה על ילדים שרוכבים על אופניהם.

לכן, השוק הפוטנציאלי של החברה הוא אדיר וגדל מיום ליום. בהסכמים עם חברות תקשורת גדולות, נהנית החברה מחשיפה לשווקים חדשים ומספר לקוחות גדול. בחישוב פוטנציאל השוק בהתאם לעלויות ולכמות הילדים והסמארטפונים במדינות המערביות הרלוונטיות, נמצא כי השוק נאמד בכמעט 3 מיליארד יורו.

להצטרפות להשקעה ב-Keepers Child Safety >>

התרחבות לתחומים נוספים

בניגוד למתחרות שלה, המערכת הטכנולוגית אינה חושפת בפני ההורה את כל המידע השמור בסמארטפון של ילדיו וכך היא אינה פוגעת בפרטיות של המשתמש ולא מציפה את ההורים במידע לא רלוונטי. המערכת מתריעה כאמור, רק כאשר קיים מידע המעיד על סכנה העומדת בפני הילד או בריונות שהוא עצמו מפגין ודורשת טיפול.

יתרון עצום נוסף של החברה, הוא שיש לה יכולת ניטור של המידע על מגוון רחב של רשתות חברתיות ללא צורך בסיסמה של הילדים לאותן רשתות. לכן, אין צורך בעדכונים בכל שינוי סיסמה ואין לילדים יכולת לבחור להסתיר את המידע כאשר הם מעוניינים בכך – הפיקוח נשמר בכל עת.

בנוסף, החברה מרחיבה את פעילותה גם לתחומים אחרים וכיום, היא נותנת מענה לצרכים נוספים הקשורים בפיקוח הורי על חיי ילדיהם. המערכת מזהה בכל רגע נתון את מיקומו של הילד, יודעת להגביל את זמן המסך שידוע שיכול לפגוע בהתפתחות מוחם של ילדים ומתריעה על כניסה לאתרים לא בטוחים.

החברה ממשיכה להתפתח עם כל חידוש טכנולוגי או פיתוח אפליקציות חדשות שהופכות פופולריות בקרב בני נוער וילדים על מנת לתת מענה מקיף כל הזמן. בנוסף, היא לומדת שפות נוספות כדי להתפתח לשווקים נוספים ברחבי העולם.

להצטרפות להשקעה ב-Keepers Child Safety >>

Keepers webinar

צפו במצגת וובינר מורחבת בה מציג מר חנן ליפסקין, מנכ”ל חברת Keepers,

את החברה ואת הזדמנות ההשקעה בה.                                         

להצטרפות להשקעה ב-Keepers Child Safety >>

להשקיע בחברה זוכת פרסים 

החברה גייסה כבר סכומי השקעה משמעותיים של מיליוני דולרים ממשקיעים מובילים ואף זכתה במענקים של מיליוני דולרים מרשות החדשנות ומהאיחוד האירופאי. 

אנחנו פה בשבילך!