Fink Fink נייד

חברת Fink עונה על צורך של מאות מיליוני אנשים ברחבי העולם, לקבל ייעוץ פיננסי מותאם אישית, מגוון ויעיל – ללא קשר לכמות
הכסף המושקעת וללא עלות

סוג הנפקה מניות
תחום פינטק
סכום השקעה מינימלי $20,000
% 520 5,221,486 ש"ח מועדון האנג'לים

ייעוץ פיננסי אחראי לכולם

עשירי העולם מחזיקים יועץ פיננסי צמוד הממליץ להם כיצד לנהל את העושר שלהם בכל רגע על מנת למקסם את שוויו. יועצים אלו, שנקראים Family Office, מחויבים רק ללקוחות שלהם ולא מושפעים מתמלוגים שיקבלו בסוף החודש מחברת הביטוח עליה המליצו, או מבית ההשקעות שהם שייכים לו. הם גם מקבלים על השירות הזה, הרבה מאוד כסף – ישירות מבעל ההון שמעסיק אותם.

אך רוב אוכלוסיית העולם אינה זוכה לשירותים צמודים שכאלו, ונאלצת להסתפק במידע שמגיע אליה ממקורות שונים, לעיתים בעלי אינטרס – וכך להחליט איפה להשקיע את כספם.

חברת Fink הופכת את הייעוץ הפיננסי לנגיש ומקיף, עבור כולם! המערכת שפיתחה החברה, יודעת להתאים לכל משתמש את הצעות ההשקעה המתאימות לו מכל העולם, בהתבסס על נתוניו האישיים, ללא הטיות וללא תשלום. כך, כל אחד יכול לקבל ייעוץ פיננסי אחראי מבוסס מידע עמוק על כל המוצרים, גם אם סכום ההשקעה שלו נמוך במיוחד. החברה תייעץ כמעט לכל מוצר פיננסי בכל מקום בעולם, החל ממניות ואגרות חוב, קרנות סל, ביטוח חיים, גמל, פנסיה, קרנות גידור הון סיכון ועוד .

הרשות לחדשנות והרשות לניירות ערך שותפות למהלך

הטכנולוגיה של החברה נסקרה ונבדקה על ידי מומחים מטעם הרשות לחדשנות והחברה קיבלה הכרה כחברה טכנולוגית המביאה חדשנות בתחומה. הכרה זו מהווה אישור לבשורה אותה מביאה החברה לעולם הפינטק.

בנוסף, בזכות הדחיפה של תמיר ושל FINK, הניחה הרשות לניירות ערך תשתית לבניית מוצרי השקעה דיגיטליים לחלוטין המהווים למעשה ניהול תיקים דור 2.0. הרגולציה החדשה תאפשר ניהול השקעות דיגיטלי ללא צורך במערך הייעוץ של הבנקים השונים והם מאפשרים שליטה וחופש מוחלט ללקוח.

בעתיד, FINK, בתור החלוצה בתחום שכבר פיתחה את התשתית הרגולטורית לשיווק מוצרי השקעה אונליין, תהפוך להיות משווק רגולטורי של כלל המוצרים הפיננסיים של כלל בתי ההשקעות, תוך השוואה מתמדת ביניהם והתאמתם ללקוח.

 

הצטרפות להשקעה ב-Fink  >>

קהל יעד עצום

מאחורי החברה עומד אלדד תמיר, אחד מבכירי המשקיעים בישראל ומבעלי תמיר פישמן, בית השקעות רציני ומוביל הפועל כבר מ-1997. תמיר הוא המייסד והמשקיע הראשי בחברת Fink ויחד איתו, מובילים את החברה המנכ”ל, רו”ח אסף אלימלך, שכיהן עד לאחרונה כמנכ”ל חברת Plus500 למסחר מקוון, הנסחרת בשווי של כ-2 מיליארד דולר בלונדון, וצוות מנהלים ויועצים בכירים מתעשיית ההיי-טק, הפסיכולוגיה והפיננסים.

החברה פונה לציבור רחב מאוד בכל העולם, המחפש מידע וייעוץ פיננסי, על מנת להחליט כיצד לנתב את כספיו בהתאם לרמת הסיכון שהוא בוחר ולמאפיינים נוספים. כמו כן, Fink מאפשרת לקבל החלטות לגבי כספי הפנסיה והביטוחים כך שלמעשה, הגישה של Fink היא שכל אחד צריך את זה בסמארט-פון שלו.

הייחודיות של החברה, היא היכולת לספק שירות של ייעוץ אישי באופן טכנולוגי מלא וללא עלות אפילו דרך הסמארטפון – כך שגם סטודנט שיש לו 1,000 שקל להשקעה בחודש, יכול לקבל שירות מקיף, אחראי ומבוסס על הזדמנויות השקעה מכל העולם, וגם משקיעים גדולים עם סכומי השקעה משמעותיים, יוכלו להסתייע בפלטפורמה כפי שהם נעזרים בפלטפורמות מסחר גדולות כדוגמת Plus 500, אותה ניהל בהצלחה מנכ”ל FINK הנוכחי.

להצטרפות להשקעה ב-Fink >>

מודל עסקי

המודל העסקי של Fink לא כולל תשלום ממשתמשי הקצה כלל – מודל שיאפשר לה להגיע לקהל יעד רחב במיוחד. הספקים הם שמשלמים עבור השירות – תשלום אחיד שמאפשר סקירה אובייקטיבית של כל המוצרים ללא כל הטיה.

מערכת ניתוח המוצרים של החברה -FINK INVESTMENT BRAIN  (FIB ), סורקת בצורה אוטומטית את כל מכשירי ההשקעה, בוחנת עשרות פרמטרים באופן חדשני וייחודי עד לרמת הנייר הבודד בכל מוצר, ומאפשרת בחירה מיטבית של ההזדמנויות הקיימות.

באמצעות המערכת החדשנית, הלקוחות מקבלים המלצה נטולת אינטרסים עבור ההשקעה המתאימה להם ביותר, כשכל אפשרויות ההשקעה מרוכזות ב-Fink באופן מפורט והלקוח, יכול לקבל החלטות חכמות לגבי הכסף שלו בלחיצת כפתור וללא מתווכים.

להצטרפות להשקעה ב-Fink >>

יתרונות החברה:

  • פוטנציאל שוק אדיר בכל העולם.
  • שוק הפינטק העולמי נחשב לאחד השווקים האטרקטיביים והצומחים ביותר.
  • אין מתחרים שמציעים את אותו השירות.
  • היכרות מעמיקה עם העולם הפיננסי.
  • הטכנולוגיה תהיה מוגנת בפטנט שכבר הוגש לאישור בארצות הברית.
  • התחלת פעילות בישראל כבר מרץ אפריל 2021.
  • מודל עסקי שמאפשר לספק את השירות בחינם ללקוחות.

 

להצטרפות להשקעה ב-Fink >>

פוטנציאל צמיחה ורווח

בדיוק כמו שלאמזון יש לקוחות מכל שכבות האוכלוסייה, כך גם Fink מציעה שירות שרלוונטי לכולם.  אין אדם עם מעט כסף להשקעה וגישה דיגיטלית שלא ירצה את Fink אצלו בכיס, אך גם אנשים עם הרבה מאוד כסף צריכים יצטרכו את פינק בה יחשפו למערכת שמנצחת כל Family Office  שפועל באופן אנאלוגי.

האפשרויות בלתי מוגבלות וחושפות את האדם הפשוט למידע שלא היה נגיש לו קודם. המערכת, מנטרלת למעשה את הצורך ביועץ פיננסי יקר ומנתקת את התלות שלנו ביועצים בעלי אינטרסים שלא מחויבים רק כלפינו.

בנוסף, הנטייה הדיגיטלית של כל העולם רק עולה. בקרוב, נעשה הכל דרך הסמארט-פונים שלנו. Fink מאפשרת להפוך גם את תהליך ההשקעה המלא לדיגיטלי, נוח וחכם והכי חשוב, עם שקיפות מלאה ללקוח.

ערכים אלו עומדים בזהות מוחלטת למגמות הפרסונליות בשוק היום. לכן, הערכות המומחים הן ששוק זה רק ילך ויצמח וקהל משתמשים שהדיגיטליות אינה מאיימת עליהם, שמתרחב כל הזמן, יגדיל בהתאמה פוטנציאל ההצלחה העצום של החברה.

אנחנו פה בשבילך!