DermaDetect DermaDetect נייד

"כשטכנולוגית AI חדשנית ורפואה מתקדמת נפגשים".
הכירו את DermaDetect, טכנולוגיה פורצת דרך בתחום רפואת העור, המפשטת משמעותית את תהליך בדיקת נגעי העור.

סוג הנפקה מניות
תחום מכשור רפואי
סכום השקעה מינימלי 15,000$
% 183 1,919,058 ש"ח מועדון האנג'לים

העתיד כבר כאן: זיהוי ואבחון מחלות עור בסמארטפון שלכם

מי מאיתנו לא נתקל במהלך חייו בבעיית עור כלשהי? זה יכול להיות נקודת חן חדשה, פצעון, אקזמה או סתם אודם מקומי – שיכולים להפריע לשגרה ולעיתים אף להיות מסוכנים. כשאנחנו הופכים להורים, הבעיה הופכת מלחיצה עוד יותר – כאשר כל גרד וחוסר נוחות מצד ילדינו מתסכל אותנו ואותם, ומאלץ אותנו לחפש תור לרופא מומחה כמה שיותר מהר.

על פי החזון של חברת DermaDetect, כבר בזמן הקרוב לא נידרש להמתין זמן רב לרופא מומחה כדי לזהות ממה בדיוק אנו או הקרובים לנו סובלים, ומהו הטיפול המתאים ביותר– פשוט, כי הזיהוי והאבחון יהיו זמינים לנו בכף היד!

המוצר האפליקטיבי שפיתחה חברת DermaDetect מתבסס על בינה מלאכותית – שהופכת אבחנות של מחלות עור למדויקות, מהירות וטובות יותר– דרך הסמארטפון שלכם.

המשמעות: שינוי שנוגע בכל אחד מאיתנו

המשמעות שינוי שנוגע בכל אחד מאיתנו

החברה,בהובלת מיטב רופאי העור בעולם ובאמצעות מהנדסי תוכנה ואלגוריתמאים מנוסים, פיתחה כלי מתוחכם וראשון מסוגו,שיעמוד לרשותן של מערכות הבריאות ויעזור להן לקצר תורים, לייעל את חלוקת זמנו היקר של הרופא ולספק למבוטחיהן שירותים מהירים, טובים ומדויקים יותר. במקביל לכך,המערכת שלDerma Detect תאפשר לכל אחד מאיתנו לקבל גישה מהירה לאבחון מיידי של כל בעיה בעור, במכשיר הסמארטפון האישי שלנו, מבלי להמתין לקביעת תור לרופא, או להשקיע זמן יקר בביקור אצלו.

המשמעות פשוטה: הפיתוח של DermaDetect יהפוך לכלי בסיסי שישמש גם את מערכות הבריאות בכל העולם, אך גם את כלל מחזיקי הסמארטפונים שרוצים לקבל שירותים בנוחות ובדיוק מרבי – מבלי לבזבז זמן יקר.

להצטרפות להשקעה בחברת Derma detect>>

טכנולוגית ה – AI

בינה מלאכותית ברשות הרפואה

הטכנולוגיה שפיתחה החברה מבוססת על בינה מלאכותית (AI) וביכולתה לזהות מחלות עור בדיוק מקסימלי, באמצעות תמונה המצולמת במכשיר החכם שבכף ידכם. הטכנולוגיה של החברה משלבת באופן מתוחכם בין מערכות הסקת מסקנות לבין מערכות לניתוח תמונה – ומעבירה את הנתונים ביניהן כדי להגיע לזיהוי מדויק של מחלות עור.

המשתמש נהנה מתהליך מהיר במיוחד – בתוך פחות משתי דקות, לאחר שיחת צ’ט קצרה מאד וצילום תמונה, מתקבל אבחון של הבעיה ברמת דיוק של 100%.

היתרונות לסובלים מבעיות עור

היתרונות לסובלים מבעיות עור:

 • אבחון יעיל ומיידי של בעיית העור ללא המתנה ארוכה לרופא עור מומחה.
 • הצעת טיפול מיידי בבעיה במידה שאין צורך בתרופה הדורשת מרשם רופא.
 • הקלה בתחושות הלחץ והדאגה במקרים בהם הבעיה פשוטה לטיפול.
 • יכולת לזהות בעיות אקוטיות במהירות ולטפל לפני החמרה במצב.
 • מניעת ביקור מיותר אצל רופא העור, אם אין צורך בתרופת מרשם.
 • שקט נפשי בזכות הדיוק הגבוה של האבחון ומהירות התגובה.
 • אנונימיות מוחלטת ומניעת מחסום פסיכולוגי הכרוך בהגעה למרפאה.
 • גישה לדרמטולוג מומחה מכל מקום בעולם ובכל זמן.

הפיתוח של DermaDetect יסייע לפתור בעיות עור במהירות רבה יותר, ולהימנע מבזבוז כסף וזמן יקר, כמו גם מנזק גופני ואף נפשי ממנו סובלים לא פעם החולים במחלות עור.

היתרונות לרופאים, מכונים וקופות חולים:

 • קיצור תורים בזכות זיהוי מהיר יותר של הבעיה על ידי הרופא.
 • מניעת טעויות בזיהוי המחלה ומניעת ביקורים חוזרים וחוסר שביעות רצון של החולה.
 • מניעת ביקורים מיותרים במרפאות באמצעות סינון מקדים.
 • שירות מהיר וחדשני למטופל.
 • חיסכון כספי עצום.

להצטרפות להשקעה בחברת Derma detect>>

הייתרונות לרופאים2

הצורך: ייעול מערכות הבריאות בעולם

הצורך ייעול מערכות הבריאות בעולם

הפענוח המהיר שמספקת DermaDetect יקצר משמעותית את משך המסלול המקובל בטיפול בבעיות עור (זמן המתנה ממוצע לרופא עור מומחה בחלק ממדינות העולם, כגון סין, הודו, רוסיה, עומד על שנים). האפשרות לקבל הנחיות לטיפול מהמערכת תמנע קביעת תורים מיותרים אצל הרופא; הזיהוי המהיר והמדויק יותר יקצר את משך הביקור במרפאה; והאבחון המוקדם והתאמת הטיפול המדויק ימנעו החמרה בבעיה ממנה סובלים החולים. בנוסף, ניתור מרחוק לאחר מתן הטיפול הראשוני, יחסוך למערכת ולמטופל ביקורים חוזרים במרפאה.

מכל הסיבות הללו, פוטנציאל החיסכון למערכות הבריאות שיאמצו את הפתרון של DermaDetect הוא אדיר. כיום, כרבע מהלוקים בבעיות עור פונים לרופא המשפחה שלהם, שלא עבר התמחות בתחום הדרמטולוגי כלל. הפיתוח החדשני של החברה יוריד משמעותית את שיעור האבחנות השגויות, וכך יעזור לחולים להחלים במהירות, וגם יסייע בייעול מערכת הבריאות ובהשגת חיסכון בהיקף רחב.

להצטרפות להשקעה בחברת Derma detect>>

נתוני שוק ופוטנציאל

הפתרון שמציעה החברה רלוונטי לעולם כולו – הוא עתיד לשנות את פני רפואת העור בעולם השלישי ולייעל באופן משמעותי את מערכות הבריאות בעולם המערבי, דרך המערכת החדשנית והייחודית שתשמש את כולנו.

כבר כיום מנהלת החברה פיילוטים מוצלחים עם פורטל רפואת ילדים YeleDoctor וכן עם קופת חולים מכבי, עם צפי להתרחבות לשאר קופות החולים בישראל בעתיד הקרוב. כמו כן, החברה במגעים לתחילת פיילוטים עם מערכות בריאות נוספות בעולם.

בשלב הראשון החברה פונה לסגמנט הטלה-רפואה, עם פוטנציאל שוק של כ-26 מיליארד דולר.

Derma Detect הינה חלוצה בתחום האבחון הרפואי אונליין והצפי הוא כי בשנים הקרובות, המערכת תהפוך למוצר בלתי נפרד מקופות החולים ומבוטחיהן, בתי המרקחת, חדרי המיון וחברות הפארמה בעולם.

אנחנו פה בשבילך!