החברה שמחוללת מהפכה ברפואת העור העולמית באמצעות טכנולוגיית AI. החברה שמחוללת מהפכה ברפואת העור העולמית באמצעות טכנולוגיית AI. נייד

חברת DermaDetect פיתחה טכנולוגיית AI שמחוללת מהפכה ברפואת העור העולמית. החברה מאפשרת פענוח של תופעות בעור ישירות מהמכשיר הנייד ברמת דיוק גבוהה וללא צורך בביקור אצל הרופא.

סוג הנפקה מניות
תחום מכשור רפואי
סכום השקעה מינימלי 25,000$
% 117 997364 מועדון האנג'לים

תעשיית ה-AI Healthcare

חברת DermaDetect פועלת בתחום הרפואה מרחוק המבוססת על טכנולוגיית בינה מלאכותית (AI). מדובר על 2 תחומים שחווים צמיחה משמעותית בשנים האחרונות, כאשר הרפואה מרחוק קיבלה רוח גבית משמעותית בעקבות מגפת הקורונה, שהאיצה את המגמה והדגישה את חשיבותה.

על פי דיווח של Markets & Markets, עד 2027 צפויה השקעה של 67.4 מיליארד דולר בסקטור ה- AI Healthcare זאת לעומת 6.9 מיליארד דולר ב-2021. נתון דרמטי זה, מדגיש את ההתקדמות הצפויה של התחום והאמון שנותנים בו המשקיעים.

הצוות של DermaDetect

החברה מנוהלת על ידי צוות של מומחים מדיסיפלינות שונות כולל רופאי עור מומחים ומהנדסי תוכנה מנוסים, שיחד מובילים את החברה במקצועיות – כל אחד בתחומו. מייסד החברה והמנכ”ל שלה, מר יוג’ין דיקר, בעל ניסיון של יותר מ-20 שנה בהקמה וניהול של חברות טכנולוגיות מצליחות שחלקן אף נמכרו (OneElement & SalesLinq) הוא הוביל חברות בכל שלבי חייהן ומכיר היטב את עבודת הפיתוח, גיוס ההון, התכנות, הפיתוח העסקי ואסטרטגיית יציאה לשוק.

לצדו של יוג’ין, מכהן אוריאל ברזילי, דוקטור להנדסת מחשבים ובעל מומחיות בבינה מלאכותית, שכתב 5 מאמרים מדעיים וחתום על 3 פטנטים ופרופ’ טלי צ’רנוביץ, מומחית לדרמטולוגיה מבית החולים שערי צדק, שאחראית על הצד הרפואי בחברה.

הצורך שהחברה עונה עליו

בכל העולם ישנה עלייה בשכיחות של מחלות עור לצד ירידה במספר רופאי עור לנפש, כאשר זמן המתנה ממוצע לרופא עור מומחה בחלק ממדינות העולם, כגון סין, הודו ורוסיה, עומד על שנים. אי טיפול בבעיה, יכול להחריף את המצב ולגרור מצבים רפואיים הדורשים יותר התערבויות ויותר עלויות למטופל ולמערכות הבריאות.

בתחום התרופות הביולוגיות והאונקולוגיות חברות התרופות נתקלות בקושי משמעותי הנובע מתופעות לוואי ורעילות עורית חמורות, שעלולות לגרום להפסקת הטיפול שיכול להציל חיים.

 הפתרונות שהחברה מספקת

 • המוצר האפליקטיבי שפיתחה DermaDetect מאפשר לפענח בעיות דרמטולוגיות באמצעות צילום תמונה במכשיר הנייד. המשתמש נהנה מתהליך מהיר במיוחד – בתוך פחות משתי דקות, מתקבל אבחון של הבעיה ברמת דיוק של 100%.
 • חיסכון אדיר במשאבים למערכות הבריאות כתוצאה מאבחון מהיר ומדויק יותר של הרופאים וקיצור התורים והצורך בביקורים חוזרים.
 • מעקב אחר המטופלים בתרופות לטיפול בבעיות עור כרוניות כמו פסוריאזיס ואסטמה של העור עבור חברות התרופות יאפשר שיפור במהלך הטיפול וליווי צמוד יותר שיאפשר שיפור, למידה וצמיחה עסקית.
 • תרופות אנדוקרינולוגיות וביולוגיות הנמצאות בשימוש נרחב גורמות לעיתים קרובות לרעילות עורית. באמצעות DermaDetect יכולות חברות התרופות לפקח על תופעות הלוואי והיקפן בצורה יעילה ומהירה ולהגיב בזמן אמת על מנת למנוע הישנות של מקרים אלו בעתיד תוך המשך נטילת תרופות מצילות חיים.

העומק הטכנולוגי

הטכנולוגיה שפיתחה החברה מבוססת על בינה מלאכותית (AI) וביכולתה לזהות מחלות עור בדיוק מקסימלי, באמצעות תמונה המצולמת בסמארטפון. הטכנולוגיה של החברה משלבת באופן מתוחכם בין מערכות הסקת מסקנות לבין מערכות לניתוח תמונה – ומעבירה את הנתונים ביניהן כדי להגיע לזיהוי מדויק של מחלות עור.

המשקיעים עד היום

 1. חברתeHealth ventures – אחת הקרנות הגדולות שמשקיעות במיזמים רפואיים דיגיטליים בשלביהן הראשוניים.
 2. Medison Pharma – חברת ענק לתרופות אונקולוגיות שחתמה לאחרונה על שיתוף פעולה מקיף עם DermaDetect על מנת לקדם את הפעילות לאבחון רעילות עורית.
 3. קרן מכבי – של קופת החולים המובילה בישראל המשקיעה בחברות שהיא מאמינה שיוכלו לקדם את שירותי הבריאות שהיא מספקת למבוטחיה.

לקוחות גדולים

חברת Derma Detect נמצאת לאחר פיילוט מוצלח במיוחד עם ענקית הבריאות “מכבי שירותי בריאות”, שהפכה ללקוחה וכבר הטמיעה את המערכות שלה בקרב הרפואה הדרמטולוגית שמספקת החברה למבוטחיה. לקוחה נוספת של החברה היא חברת פמי פרימיום המציעה את שרותי רפואת העור למבוטחיה.  בנוסף, החברה עובדת בהצלחה עם פורטל רפואת ילדים “ילדוקטור”. כעת האפליקציה שלה זמינה להורדה לציבור הרחב בכל העולם תמורת תשלום.

במקביל, עובדת החברה בצמוד לחברות התרופות הגדולות בעולם וחתמה לאחרונה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Medison, לבחינת תופעות הלוואי העוריות של התרופות האונקולוגיות שלה על המטופלים.

קהלי היעד ופוטנציאל השוק

 1. משתמשי קצה בכל העולם – כל אדם המעוניין לקבל אבחנה לבעיית עור ממנה הוא סובל במהירות וללא צורך להגיע למרפאה באמצעות טכנולוגיה המבוססת על דאטה עצום אותו מחזיקה החברה וטכנולוגיית AI. שוק זה עתיד להגיע לסכום של כ-142 מיליארד דולר עד 2025.
 2. מוסדות רפואיים – המעוניינים לחסוך זמן ומשאבים על ידי שימוש באבחנה של האפליקציה אצל רופאי העור – כך מגדילים את רמת הדיוק, מפחיתים את הביקורים החוזרים ומייעלים את המערכת באמצעות קיצור משמעותי של התורים.
 3. חברות התרופות – המעוניינות לקבל מידע אודות הטיפול ברוכשי התרופות למחלות עוריות כרוניות כמו פסוריאזיס ואסטמה של העור. האפליקציה תאפשר ליווי צמוד שישפר את איכות הטיפול והתאמה מדויקת יותר.
 4. חברות התרופות המבצעות ניסויים בתרופות ביולוגיות ואונקולוגיות – מקבלות מעקב צמוד אחר המטופלים ויכולים לטפל בזמן אמת בבעיות עוריות הנגרמות כתוצאה משימוש בתרופות. האבחון המהיר יכול להביא לירידה משמעותית בתופעות הלוואי וסיכוי גבוה יותר לאישור התרופות. שוק זה צפוי להגיע לכ-421 מיליארד דולר עד 2027.

מתחרים

חברת DermaDetect היא היחידה המשלבת מודל אסינכרוני, יכולות AI ומידע קליני שמאושר על ידי רופא לפתרון בעיית המטופל, בדגש על בעיות דרמטולוגיות נרחבות.

שאר החברות מציעות פתרונות לבעיות ספציפיות בלבד, או שהן דורשות נוכחות בו זמנית של המטופל והרופא יחד בשיחת וידאו על מנת לתת מענה הולם לבעיה הרפואית. חברות כמוSkinvision ו-Google, הינן טכנולוגיות לבדיקה אסינכרונית של תופעות מוגדרות והתשובה המתקבלת אינה תשובה קלינית ואינה מאושרת על יד רופא.

אנחנו פה בשבילך!