City Transformer City Transformer נייד

"הרכב החדשני העומד לשנות את עתיד התחבורה האורבנית בעולם"  
הפיתוח הישראלי, גרמני, של City Transformer שפיתחה ועיצבה את הרכב האורבני ועומד לפתור את אחת הבעיות האקוטיות הקיימות בערי העולם.

סוג הנפקה מניות
תחום מוביליטי
סכום השקעה מינימלי 35,000$
% 735 7,345,152 מועדון האנג'לים

רכב שפותר את כל הבעיות של רכב סטנדרטי בעיר

בעבר, בעלות על רכב פרטי היתה סמל לחופש ולדינמיות, אבל בעולם של היום, להחזיק רכב, בערים הגדולות בעולם, הפך לנטל שרק מגביל את החופש ואת הזמן הפנוי. אנחנו מבזבזים שעות יקרות בפקקים ובחיפוש חניה, משלמים הון על אחזקה, דלק, ביטוחים וחניות ורוב הזמן אנחנו נוהגים לבד.

חברת City Trasformer הישראלית, פיתחה רכב קומפקטי הפותר את כל הבעיות של רכב סטנדרטי בעיר. הרכב שפיתחה החברה בשיתוף עם יצרן גרמני, משנה את צורתו בהתאם לצרכים – בנהיגה מהירה בכביש הוא יכול להגיע ל-90 קמ”ש ולהגדיל את שטחו על ידי פלטפורמה נפתחת (המוגנת בפטנט) היושבת בבסיסו, ואילו בעת חניה או בפקקים, הפלטפורמה נסגרת ותופסת שטח של אופנוע.

 

יתרונות של רכב פרטי ללא החסרונות

הרכב המהפכני של CT הוא בשורה של ממש עבור לקוחות פרטיים ועבור ציי רכב משותפים שיכולים לחסוך הון באמצעות השימוש בו. הפיתוח החדשני מאפשר לצמצם באופן משמעותי את בעיית הפקקים, את צריכת הדלק בעולם ואת זיהום האוויר, והוא פותר את בעיית החניה המעיקה שכל בעל רכב מכיר. למעשה City Transformer הופכת את הרכבים המוכרים היום, ללא רלוונטיים בעיר.

בעולם שבו כמות המכוניות רק הולכת וגדלה וכך גם הצפיפות בערים – אין כל ספק שהפיתוח של City Transformer ייתן מענה לצורך של עיריות, ציי רכב ושל לקוחות פרטיים ויזכה לביקוש אדיר. בנוסף, עלות הרכב של CT זולה משמעותית מרכב סטנדרטי ובניגוד לפתרונות אחרים, הוא מצליח לשמור על יתרונות מהותיים של רכבים פרטיים ולנטרל את החסרונות שלהם.

 

להצטרפות להשקעה ב-City Transformer >>

פרסים ומענקים

בזכות החשיבה החדשנית והביקוש המסתמן לפתרון שמציגה החברה, היא כבר זכתה במגוון פרסים יוקרתיים ומענקים כספיים. החברה תפסה את המקום השלישי בגביע היצירתיות העסקית הבינלאומית בתחרות מול חברות מ 63 מדינות שונות. זכתה במקום הראשון בתחרות העיצוב של סוליוורקס, זכתה להשתתף בכנס היוקרתי של מייקרוסופט ThinkNext וב’דבר הבא’ של חברת Altair (חברה המספקת שירותי תוכנה לענקיות הרכב כדוגמת מזראטי ומרצדס) – איתה נרקם גם שיתוף פעולה, זאת בנוסף לשני שיתופי פעולה עם שתי ענקיות מעולם הרכב, חברת Rassini וחברת ימאהה.

כמו כן, החברה נבחרה להשתתף בשתי תוכניות מאיץ (אקסלרטורים), הראשון של אקומושיין, העמותה לתחבורה חכמה, בו זכתה במקום הראשון במחזור הראשון וכן בפרס כספי, והשני באקסלרטור הבינלאומי של MassChallenge. City Transformer זכתה בשני מענקי מדינה כספיים האחד מרשות החדשנות (לשעבר המדען הראשי) ולאחרונה במענק משרד האנרגיה והמנהלת לתחבורה חכמה ממשרד ראש הממשלה. 

להצטרפות להשקעה ב-City Transformer >>

יתרונות המוצר:

 • פותר את בעיות החניה והפקקים לרכבים עירוניים.
 • פוטנציאל שוק אדיר בכל העולם.
 • חיסכון של 90% בעלויות האנרגיה ו-60% בעלויות האחזקה.
 • פתרון ידידותי לסביבה.
 • מוצר שהטכנולוגיה שלו מוכחת ומוגנת פטנטים.
 • כבר השנה יסתיים הייצור של הרכבים הראשונים בגרמניה ואז יחל פיילוט עם 100 רכבים.
 • שיתוף פעולה עם עיריית תל אביב ועיריית קולדינג בדנמרק.
 • שיתוף פעולה עם חברות של ציי רכב שיתופיים חברות ועם מגן דוד אדום.
 • פתרון יעיל בכל מזג אוויר.

להצטרפות להשקעה ב-City Transformer >>

פוטנציאל שוק

לפי  נתוני האו”ם, כבר היום 55% מאוכלוסיית העולם מתגוררת בערים ועד 2050 המספר יגיע ל-68%. כל אלו זקוקים לפתרון יעיל ונוח שיאפשר להם להגיע ממקום למקום במהירות, בכל מזג אוויר ומבלי הצורך לעמוד בפקקים ולחפש חניה.

בנוסף לצורך האישי של כל אדם, ישנו אינטרס מובהק של עיריות ושל ציי רכב משותפים ברכב שפיתחה City Transformer. הרכב חוסך את זיהום האוויר בעיר, מאוורר את שטחי העיר מעומס המכוניות הנוסעות וחונות בה וחוסך שטח נדל”ני יקר מאוד – מקומות החניה.

כל אלו, הפכו את המוצר של CT להיות מבוקש עוד טרם השקתו והוא זוכה לעניין רב מצד ציי רכב פרטיים ומצד עיריית תל אביב שעוקבת מקרוב אחר התקדמותו. המוצר צפוי להיות מושק בעיר כבר במהלך 2021 ולזכות לאהדה גם מארגוני איכות הסביבה.

 

 

מחיר, קהלי יעד ולוחות זמנים

שנת 2020 היא שנת ההשקה של רכבי CTs ומיד לאחר מכן, בשנת 2021, יתבצע פיילוט שיכלול כמות גדולה יותר של רכבים. כאמור, קהל היעד הראשוני של החברה הם ציי הרכב השיתופיים הפזורים ברחבי הערים. לקהל זה אינטרס מובהק בשימוש ברכב של CT בגלל:

 1. חיסכון משמעותי של 75% בשטח החניה ולכן גם בעלויות החניה שהם שוכרים מהעיריות.
 2. חדשנות ומגוון רחב יותר לקהל הלקוחות.
 3. הגדלת טווח הלקוחות הרלוונטיים של החברה.
 4. עלויות אחזקה ותחזוקה מופחתות.
 5. מערכות מוכנות לשיתוף רכבים.

בנוסף לאלו, בשנת 2022 צפוי להתחיל הייצור ההמוני של הרכב, כולל מכירות לציים ולתעשיות נוספות כשלב הבטא.

בשנת 2023 צפויה להתחיל מכירת רכבים לקהל היעד המשני – לקוחות פרטיים. בשנה זו צפויים להיות מיוצרים כמות רכבים מסחרית משמעותית ולהימכר ברחבי העולם. מחיר לרכב צפוי לעמוד על סך של 13,000 דולר.

הצטרפות להשקעה ב-City Transformer >>

אנחנו פה בשבילך!