BondIT BondIT נייד

חברת BondIT משנה את הדרך בה מנהלי תיקים בוחרים ומנתחים את אגרות החוב שהם רוכשים עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים. הפתרון של החברה מצליח לייעל את עבודת מנהלי התיקים במאות אחוזים ומוסדות פיננסיים מובילים ברחבי העולם כבר בחרו במוצרי החברה.

סוג הנפקה מניות
תחום Fintech
סכום השקעה מינימלי $25,000
% 424 4,243,312 מועדון האנג'לים

שוק האג”ח חשוף לטעויות אנוש ולאובדן כספי

שוק אגרות החוב פועל באופן שונה בתכלית משוק המניות בעולם. הוא מבוסס על ניתוח מעמיק של חברות ועל דירוגי אשראי, אורך חיים, ותשואות, והמסחר מתבצע על ידי מוסדות פיננסים, בניגוד למסחר במניות המתבצע בבורסה. בנוסף, בגלל המורכבות שלו, התחום הרבה פחות דיגיטלי ממסחר במניות ויש למנהלי התיקים מעט אופציות לאוטומציה של תהליכי ההשקעה.

למעשה, מרבית מנהלי התיקים המרכיבים תיקי אג”ח, נאלצים להיעזר בניתוחי אנליסטים מורכבים ובגיליונות אקסל מסובכים על מנת לייצר תיקים שתואמים את אסטרטגיית ההשקעה שבחרו לקוחותיהם. בגלל מורכבות התהליך, בניית תיק אג”ח חשופה הרבה יותר לטעויות אנוש וכן גם לאובדן כספי שיכול להיווצר בתהליך.

להשקעה בחברת BondIT >>

חוסכת תהליכים מורכבים ויקרים

חברת BondIT הצליחה להפוך את ניהול תיקי האג”ח לדיגיטלי ומהיר באמצעות פלטפורמה המבוססת על מערכות AI שיודעת להכיל ולנתח נתונים כמותיים המתקבלים מהיחסים הפיננסיים של החברות ונתונים מאקרו כלכליים וכן לנתח נתונים איכותיים באמצעות סקירת חדשות ומאגרי מידע אקטואליים, שיכולים להשפיע על תמחור האג”ח, התשואות ופוטנציאל הסיכון שלהן.

באמצעות BondIT יכולים מנהלי התיקים לייצר תיקי אג”ח מורכבים ומדויקים העונים באופן אופטימלי על דרישות הלקוח בתוך שניות ולחסוך תהליכים ארוכים, יקרים ומסובכים. המערכת פועלת בכל מקום בעולם ומאפשרת ללקוחות לרכוש כל אג”ח בהתאם להעדפותיהם לאחר שקיבלו מידע מדויק ומעודכן אודותיו ובהתאם להיצע שיש בשוק.

BondIT פועלת בענף הפינטק שזוכה לצמיחה אדירה וקיבל רוח גבית בתקופת הקורונה. התעשייה מאפשרת גישה למוצרים פיננסיים בכל העולם, גם במקומות שלא היו יכולים בעבר לקבל גישה לשירותים מתקדמים. בשנת 2020 לבדה נעשו עסקאות של מיזוג ורכישה בתחום הפינטק בעולם בשווי של כ-280 מיליארד דולר ובישראל סך ההשקעות בפינטק ב-2020 עמד על 2.25 מיליארד דולר. ישראל היא אחת מהמדינות המובילות בתחום הפינטק ולא מעט חברות מהתחום הראו אקזיטים מרשימים.

חברה עם לקוחות ויתרונות מוכחים

לחברה יש כבר לקוחות גדולים באירופה, אוסטרליה וארצות הברית העובדים עם התוכנה ומבססים עליה את תיקי האג”ח הגדולים שהם מנהלים. כיום, מנהלת הפלטפורמה של BondIT כ-10 מיליארד דולר ובין היתר עובדת עם 3 מתוך 5 חברות הביטוח הגדולות בגרמניה ועם חברת ניהול תיקי האג”ח הגדולה ביותר באוסטרליה.

המערכת מצליחה לייעל את עבודת האנליסטים ומנהלי התיקים וחוסכת להם שעות ארוכות של עבודת ניתוח ובנייה של תיקים. בכך מאפשרת BondIT ללקוחותיה להגדיל את כמות התיקים שהם מנהלים, בלי תוספת של כוח אדם.

 עד כה הציגה הפלטפורמה של BondIT יתרונות משמעותיים למשתמשים:

 1. שיפור של 20.4% בחיזוי ירידות בדירוג האשראי של חברות בהשוואה לחברות הדירוג המסורתיות.
 2. שיפור של 44% בזיהוי מוקדם של בעיות באגרות חוב המובילות לירידת מחירים.
 3. שיפור של 81% בדיוק התיקים ומניעת טעויות ידניות.
 4. מנהלי תיקים דיווחו על פי 3 עד 10 יותר יעילות בעבודה שלהם, כלומר חיסכון בכוח אדם, זמן ועלויות.
 5. 100% שקיפות של התהליך המאפשרת קבלת החלטות בהתאם לצרכים הרגולטוריים.

 להשקעה בחברת BondIT >>

מערכת AI מוסברת

הפלטפורמה החכמה של BondIT מבוססת ענן ומורכבת מ-4 תהליכים עיקריים, כך שבשלב הראשון המערכת שואבת את המידע מהשווקים השונים, דוחות רבעוניים, חדשות ועוד. בשלב השני היא מנתחת את המידע על כל החברות שמנפיקות אג”ח, בשלב השלישי המערכת יודעת להגיד האם הדירוג יישאר עוד שנה כפי שהוא, יעלה או ירד. באמצעות מערכת חכמה זו יכולים מנהלי התיקים לקבל החלטות מושכלות ומנומקות עבור הלקוחות שלהם או עבור ועדות ההשקעה שלהם.

בשלב הרביעי, BondIT משתמשת במידע שנאסף בשלבים הקודמים ומצליחה לבנות תיק אג”ח אופטימלי בהתאם לאסטרטגיית ההשקעה של הלקוח, כל זאת בתוך שניות – בהשוואה לתהליכים שלוקחים ימים ארוכים כשאין מערכת אוטומטית. לאחר רבעון ניתן לחזור לתיק ולראות האם הוא עדיין עומד בכל ההגדרות והאסטרטגיה שנבחרה על ידי הלקוח ולעדכן אותו בהתאם. אם יש פער ושינוי שדורש החלפה של אג”ח אחד באחר, מנהל התיקים יכול להציג ללקוחות שלו את הסיבות להחלפה בצורה שקופה מבלי שייחשד בביצוע פעולות מיותרות בתיק הגוררות עמלה.

BondIT עושה שימוש ייחודי בטכנולוגיית AI מוסברת(Explainable AI) , המספקת שקיפות בתהליך ניתוח האג”ח ובניית התיקים (בניגוד למערכות AI שמספקות תוצאה ללא הסבר) ומאפשרת למנהל התיק שיקול דעת בקבלת ההחלטות תוך עמידה בדרישות ועדות ההשקעה והוראות הציות שדורשות הסברים לכל מהלך ושינוי בתיק האג”ח.

 להשקעה בחברת BondIT >>

יתרונות עסקיים:

 • לחברה מוצרים מבוקשים ולקוחות ענק בכל העולם.
 • יכולות הפלטפורמה של החברה נבדקו שנים אחורה והוכיחו יעילות והצלחה.
 • מוצרי החברה מייעלים באופן דרמטי את פעילות מנהל התיקים בתחום האג”ח ומונעת טעויות אנוש.
 • המתחרים אינם מספקים פתרון מלא לשוק האג”ח או שהמוצר מורכב או יקר בצורה משמעותית.
 • בעלת יכולת לפעול בשוקי אג”ח בכל העולם.
 • עומדת בכללי הציות הנדרשים בענף.
 • מפשטת מוצר מסובך ומורכב בשוק עתיר פעילות והון ויכולה להפוך לברירת המחדל לפעילות בענף.
 • החברה מנהלת משא ומתן עם מספר מוסדות פיננסיים שצפויים להוביל לעסקאות משמעותיות.

להשקעה בחברת BondIT >>

 עם הפנים קדימה

בנוסף ללקוחות הקיימים, החברה סיימה פיילוטים מוצלחים ביותר עם כמה מהגופים הפיננסיים הגדולים בצפון אמריקה. כתוצאה מכך, עומדת BondIT כעת בפני התקשרות עם כמה מוסדות פיננסיים מובילים. זוהי הזדמנות מצוינת להצטרף לחברה כבעלי מניות ומשקיעים בתנאים הנוכחיים, רגע לפני שהערך שלה צפוי לעלות משמעותית עם החתימה על הסכמים חדשים בשוק.

 

להשקעה בחברת BondIT >>

רוני עינב, למה בחרתי להשקיע בחברת BondIT?

BondIT חברה המשנה את עולם ההשקעות

צפו בוובינר שנערך עם בכירי חברת BondIT וקבלו את כל הפרטים אודות ההשקעה
אנחנו פה בשבילך!