Silenseed סבב III Silenseed סבב III נייד

חברת המדטק הישראלית Silenseed, הנמצאת בתהליכי פיתוח תרופה שעשוייה להקל ולהאריך את אורך חייהם של אנשים ברחבי העולם, החולים במחלת סרטן הלבלב

סוג הנפקה מניות
תחום Bio-tech
סכום השקעה מינימלי $25,000

הצורך במציאת פתרון

הזדמנות השקעה בחברת Silenseed- 1

סרטן הלבלב, ידוע כאחד הסרטנים הקטלניים ביותר. אנשים המאובחנים במחלה במרבית המקרים הם נמצאים בשלבים מתקדמים.

בכל שנה מאובחנים בעולם מאות אלפי אנשים, והם סובלים מכאבים קשים והידרדרות באיכות החיים.

תוחלת החיים הממוצעת של חולים בסרטן הלבלב מוערכת בכ-10 חודשים. אחוזי ההישרדות בו עומדים על אחוזים בודדים בלבד. מיטב חוקרי הסרטן בעולם עמלים על פיתוח תרופה או טיפול שיוכל להטיב עם החולים.

בשנת 2023 ממשל ביידן הצטרף למאבק והציב יעד חדש להפחתת שיעורי התמותה מסרטן בעולם. אך, למרות המאמצים והכספים המושקעים למטרה זו טרם נמצאה פריצת דרך משמעותית זו.

חולי סרטן הלבלב ומשפחותיהם משוועים לטיפול שיעזור להאריך את חייהם ולהקל על ההתמודדות היומיומית.

הזדמנות השקעה בחברת Silenseed לפרטים נוספים>>

הזדמנויות נוספות שעשויות לעניין אותך

החדשנות בעולם הרפואה

חברת Silenseed נוגעת בדיוק בצורך של רוב חולי סרטן הלבלב בעולם. החברה נמצאת בתהליך פיתוח תרופה שתוכל להאריך את תחולת החיים של המטופלים.

המהפכה בתרופה של חברת Silenseed היא שהיא מבוססת על השתקה גנטית העוצרת את המשך גדילתם ו/או התפשטותם של התאים הסרטניים לאזורים נוספים בגוף.

התרופה, שמגיעה בצורת נוזל המוזרק לגידול, מתאימה ל-75% מהחולים בסרטן הלבלב. הצלחה של תרופה זו יכולה לשנות את מהלך המחלה באלפי חולים ברחבי עולם.

עד כה, החברה סיימה את שלב 2 של הניסויים הקלינים עבור הגרסה הראשונה של התרופה.

כאמור, תוצאות הניסויים הקליניים היו מעודדות וחיובית והתוצאות הוצגו בכנס -ESMO.

להצטרפות להשקעה ב Silenseed >>

 

הזדמנויות נוספות שעשויות לעניין אותך

הזדמנות השקעה בחברת Silenseed- 2

עם הפנים קדימה

הניסוי שלב 2 הראשוני בוצע בשיתוף עם בתי החולים המובילים בישראל ובארצות הברית. היא ניתנת כחלק מניסוי המשלב רופאים וחוקרים בינלאומיים ידועי שם, והוכיחה עד כה תוצאות מבטיחות.

בהמשך לניסוי שבוצע החברה למדה שיש צורך להאריך את טכנולוגיית השחרור המושהה של התרופה בגוף. לצורך כך החברה חתמה על הסכם שיתוף פעולה בלעדי עם חברת התרופות EVONIK האמריקאית. חברה זו היא מהמובילות בתעשייה הרפואה העולמית ביצירת טכנולוגיה לתרופות עם שחרור ממושך בעולם. מטרת השיתוף פעולה היא לייצור את תרופה שתחזיק לפרק זמן יתר ארוך ולשפר את היעילות הקלינית.

הפיתוח של החברה אינו מוגבל לסרטן הלבלב בלבד, הטכנולוגיה תאפשר להתמודד גם עם סוגי סרטן אחרים כמו סרטן הריאות, שד, ערמונית, ראש ולכן הפוטנציאל שלה עצום. בנוסף, לחברה פטנטים הרשומים על שמה ותקפים לתקופה של עוד כ- 10-15 שנים – אלמנט המבטיח לה בלעדיות עולמית למשך זמן ארוך.

להצטרפות להשקעה ב- Silenseed >>

אנחנו פה בשבילך!