London Covent Garden London Covent Garden נייד

במרכז לונדון בסמוך ל-Covent Garden, במיקום מרכזי ומבוקש, נבנה פרויקט דירות חדש ומיוחד באזור התיאטראות והבילויים של לונדון.
זה הזמן להצטרף להשקעה היזמית והייחודית.

סוג הנפקה הון
תחום נדל"ן יזמי
סכום השקעה מינימלי £75,000
% 100 1,101,392 ש"ח מועדון האנג'לים

חברת Aviv Upperton Ltd היא חברה בריטית העוסקת ביזמות של פרויקטים למגורים באנגליה. החברה בבעלות  צוות של יזמים ישראלים בתחום הנדל”ן,
בעלי ניסיון עשיר בהשקעות מניבות ויזמיות ברחבי אירופה. הפרויקטים מנוהלים ע”י צוות אנגלי בעל ניסיון רב בתחום.

החברה פועלת בסיוע יועצים משפטיים בריטיים בעלי ניסיון רב בתחום הנדל”ן והמימון, מפירמות עורכי דין מובילות בלונדון.

לקבוצת-Aviv Upperton  מספר פרויקטים המנוהלים על ידה ברחבי אנגליה. לאחרונה נרכש על ידה בניין שיהפוך בתוך כשנתיים לפנינה נדל”נית הכוללת משרדים,
דירות חדשות וקומת מסחר, בסמוך ל-Covent Garden ול ‘Oxford St, בלב ליבה של לונדון.

Together מזמינה אותך להצטרף

להזדמנות השקעה ייחודית בפרוייקט נדל”ן במרכז לונדון סמוך ל-Covent Garden ול-‘Oxford St,

נרכש בניין שיהפוך בתוך כשנתיים לפנינה נדל”נית הכוללת משרדים, דירות חדשות וקומת מסחר.
זו ההזדמנות להצטרף להשקעה יזמית בטווח קצר

 


מיקום

מרכז לונדון, בריטניה

צפי תקופת ההשקעה

24 חודשים

סכום השקעה מינימלי

£75,000

 


להשקיע בנדל”ן במרכז לונדון – בלי להחזיק בנכס

מי שעוקב אחר מחירי הנדל”ן בלונדון יודע שהשנה האחרונה עקפה את כל התחזיות. מחירי הדיור במדינה הגיעו לשיא ועלו בחדות, בין היתר עקב מדיניות של הממשלה שהורידה מיסים ופעלה לעידוד רכישת הדירות על ידי הציבור הבריטי. בנוסף, לאחר שנים של חוסר ודאות, ההחלטה על הברקזיט הביאה את הבריטים לוודאות מוגברת וכל המומחים צופים יציבות מחודשת במדינה.

 

לפרטים על ההשקעה בבניין ברחוב Macklin  בלונדון >>

לונדון: מחסור ניכר בדירות

עם העלייה ברכישת נדל”ן בכל רחבי בריטניה בשנה האחרונה, הביקוש למגורים בלונדון, שהיא בירה פיננסית ותרבותית אירופאית עולמית, רק עולה והמחסור בדירות בעיר ניכר. קבוצת Aviv Upperton  הפועלת בבריטניה, מנצלת את המגמות בשוק הנדל”ן המקומי וכעת רכשה בניין במיקום מבוקש במיוחד, סמוך ל-Covent Garden ול-‘Oxford St במרכזה של לונדון.

הבניין שממוקם ברחוב ‘Macklin St. מונה 5 קומות: קומת מסחר, 3 קומות של משרדים וקומת מגורים בת 4 דירות. על פי התוכניות של Aviv Upperton, ישופץ הבניין באופן נרחב ותתווסף לו קומת מגורים, הצפויה להשביח את הבניין באופן דרמטי עם תוספת של לפחות 4 דירות מגורים (בכפוף לקבלת האישורים הנדרשים) – באזור המבוקש ביותר בעיר.

לפרטים על ההשקעה בבניין ברחוב Macklin  בלונדון >>

להשקיע בנדל”ן בעיר בסכומים קטנים

קבוצת Aviv Upperton היא קבוצה בריטית שנוסדה ע”י 2 יזמים ישראלים מצליחים: עו”ד רונן גפניאל, יזם ותיק בתחום הנדל”ן באירופה ויוסף ז’רז’בסקי, לשעבר סמנכ”ל כלל ביטוח וחבר דירקטוריון בחברות ציבוריות ישראליות ואמריקאיות.

לקבוצה אחזקות המנוהלות באמצעות צוות אנגלי במעל ל-200 יחידות דיור ברחבי אנגליה. לאחרונה חתמה הקבוצה על הסכם לרכישת הבניין ב-‘Macklin St. שבמחוז Covent Garden במרכז לונדון, ברובע קמדן, סיטי ווסטמינסטר.

הקבוצה מציעה כעת למשקיעים להשתתף במימון הפרויקט וליהנות מהתשואה הצפויה לאחר מכירת כל הנכסים שבו לאחר ההשבחה. בניגוד לפרויקטי נדל”ן אחרים, אין מדובר ברכישת הנכס על ידי משקיע יחיד , אלא על השקעה בטווח מחירים נמוך הרבה יותר, שמאפשר ליהנות משוק הנדל”ן הבריטי.

לפרטים על ההשקעה בבניין ברחוב Macklin  בלונדון >>

 צפי להשלמת הפרוייקט בתוך כשנתיים

מיקומו של הפרויקט הנוכחי של הקבוצה הוא נדיר בשוק. מדובר על הצנטרום של עיר הבירה התוססת של בריטניה, דקות הליכה מקובנט גארדן המפורסם ומאוקספורד סטריט השוקק. עם סיום ההשבחה, בתוך כשנתיים, יכיל הבניין ברחוב Macklin לפחות 8 דירות מגורים בגודל של בין 50 ל-60 מ”ר (בכפוף לקבלת האישורים המתאימים), זאת בנוסף לחנויות ולמשרדים שבו. מדובר על הכפלה של דירות המגורים בבניין, כאמור שוק שנמצא בעלייה חדה ונהנה מביקוש אין סופי בייחוד באזור כה מרכזי.

מחיר הרכישה האטרקטיבי והמשך מגמת העלייה במחירי הנדל”ן בעיר. בנוסף, מחיר הפאונד הנמוך ביחס לשקל תומך אף הוא בהשקעות מצד משקיעים ישראלים בבריטניה ויכול להוות גורם נוסף בפוטנציאל הרווח.

כאמור, כעת נפתחה ההזדמנות להצטרף להשקעה איכותית בפרוייקט היוקרתי יחד עם משקיעים מובילים. הפרויקט מנוהל על ידי מומחי נדל”ן מנוסים והוא מאפשר למשקיעים ליהנות מעסקה קצרת טווח אטרקטיבית בעיר הבירה של אחת המדינות החזקות והשקופות ביותר בעולם.

יתרונות ההשקעה בפרויקט:

  • הבניין נשוא הפרויקט נמצא במיקום מרכזי ונרכש בעלות נמוכה יחסית.
  • מחירי הנדל”ן למגורים בלונדון נמצאים בעלייה מתמדת.
  • משך השקעה צפוי קצר של כשנתיים.
  • השקעה יזמית ולא השקעה בנכס מניב.
  • השקעה עם יזמים מובילים ואמינים בעלי ניסיון עשיר בתחום.
  • השקעה במדינה מסודרת עם ביטחון ושקיפות.
  • מערכת ביורוקרטית יעילה ולוחות זמנים ידועים מראש.

לפרטים על ההשקעה בבניין ברחוב Macklin  בלונדון >>

 

 

אנחנו פה בשבילך!