מדוע הקמנו את Together

חברת Together השקעות המונים - אתר לגיוס כספים באמצעות מימון המונים - טוגדר

מהיום גם אתם יכולים להשקיע ב Stratup Nation

רקע הצלחת ה Stratup Nation בישראל - דף אודות טוגדר השקעות - investing in start-ups in Israel

הצלחת ה-Startup Nation

בעשור האחרון נחשפנו כולנו לכותרות המרגשות החוזרות ומתנוססות, על הצלחתו הפנומנלית של הStart up Nation   ועל סטרטאפים הישראלים שביצע ואקזיטים מרשימים. שוק ההיי טק הישראלי מייצר בכל שנה מיליונרים חדשים רבים, על חלקם אנחנו שומעים יותר ועל חלקם פחות.

מצד אחד, כולנו מרגישים גאווה ישראלית ושמחים בהצלחתם של היזמים והמשקיעים שהפכו  בן לילה למיליונרים ומצטרפים ללא מעט ישראלים וחברות שעשו אקזיט מכובד, מצד שני אנו חווים את תחושת הפספוס ולא פעם אומרים לעצמנו “הלוואי והיינו אחד המשקיעים של החברה, ולו משקיע קטן שלה”.

הצלחת תעשיית ההיי טק הישראלית הייתה שמורה עד לאחרונה רק לקהילה אקסקלוסיבית, בעיקר קרנות ההון סיכון, לצד רשימה מצומצת של אנג’לים. אך לאחרונה נרשם פרק חשוב בהיסטורית עולם היי טק והשקעות ההון סיכון, הן ברמת המשקיעים והן ברמת היזמים והחברות באמצעות פתיחת ערוץ חשוב גם למשקיעים בינוניים וקטנים בתעשייה חשובה זו.

רקע בשורת מימון ההמונים בישראל - דף אודות טוגדר השקעות המונים - equity crowdfunding in Israel

בשורת ההשקעות בחברות ובמיזמים פורצי דרך

בשורת ההשקעות מבוססי הון (השקעה בתמורה למניות במיזם) בחברות ובמיזמי הייטק מובילים, מאפשרות גם למשקיעים הקטנים והבינוניים, להשקיע בחברות סטארט אפ מעניינות שחלקן, מן הסתם, יתורגמו בסופו של דבר לאקזיט מוצלח.

בשנים האחרונות אנו עדים למהפכת השקעות מבוססי הון, אשר מתרחשת במרבית המדינות המערביות החשובות ובכללן מדינת ישראל.

שיטת ההשקעות מבוססי הון פותחת בפני משקיעים את ההזדמנות להשקיע את כספם הפנוי במיזמים נבחרים, שחלקם יהפכו את להצלחה מסחררת. גם לך יש את האפשרות לבחור להיות בעל מניות בחברה פורצת דרך, להשקיע בה ולהנות מהצלחתה.

רקע ההזדמנות למשקיעים וליזמים - דף אודות טוגדר מימון המונים - הזדמנויות עסקיות להשקעה בסטארט אפ

ההזדמנות למשקיעים וליזמים

ההזדמנות למשקיעים וליזמים
מצד המשקיעים, בשורת ההשקעות למשקיעים הבינוניים והקטנים, מהוות פריצת דרך משמעותית בכל הקשור לדמוקרטיזציה האמתית של השקעות בתמורה להנפקת מניות בחברות המושקעות. המשמעות היא שכל אחד יכול, כמו המשקיעים הגדולים, להחליט היכן הוא רוצה להשקיע את כספו הפנוי (במגבלות החוק) ולקבל בתמורה מניות בחברה המושקעת בדרך פשוטה ויעילה.

מצד החברות והיזמים, מדובר במהפכה של ממש, מיזמים וחברות סטארט אפ איכותיות תוכלנה לגייס סכומים משמעותיים בתמורה להנפקת מניות או אגרות חוב בחברה בדרך יעילה, זולה ופשוטה.

בדיוק בשל כך הקמנו את Together  

Together מבינה כי עולם ההשקעות מבוסס הון לחברות ומיזמים, הינו הערוץ הפיננסי הצומח ביותר בתחום מימון חברות, וזכה לתאוצה משמעותית בשנים האחרונות, בין היתר בזכות ההתפתחות הכלכלית והטכנולוגית, מצב מאקרו כלכלי מתמשך בעולם המערבי של ריביות נמוכות ושינויי חקיקה במדינות רבות המאפשרים לכמות רבה של משקיעים בינוניים וקטנים להשקיע במיזמים פורצי דרך בתמורה למניות בחברות.

Together מנוהלת על ידי צוות מקצועי ומנוסה בתחום השקעות ההון, ההיי טק.

Together מחזיקה ברישיון “רכז הצעה” בפיקוח הרשות לניירות ערך.

Together מלווה במיטב היועצים ומנטורים בעלי שם עולמי בתחום היי טק, ההשקעות.

Together הציבה מטרה לאפשר לכל אחד להתחבר להצלחת ה-Start Up Nation ולאפשר לכל אחד להשקיע בחברות ובמיזמים איכותיים.