גיוס משקיעים WE WANT YOU

חברת Together השקעות המונים - אתר לגיוס כספים באמצעות מימון המונים - טוגדר

“אם יש לכם צוות מנצח, מוצר מהפכני, ופוטנציאל שוק מצוין, מקומכם איתנו …”

Together מבינה כי עולם ההשקעות בחברות טכנולוגיה, הינו הערוץ הפיננסי הצומח ביותר בתחום ההשקעות, וזכה לתאוצה משמעותית בשנים האחרונות, בין היתר בזכות ההתפתחות הכלכלית והטכנולוגית, מצב מאקרו כלכלי מתמשך בעולם המערבי של ריביות נמוכות ושינויי חקיקה במדינות רבות המאפשרים לכמות רבה של משקיעים קטנים להשקיע במיזמים בתחילת דרכם בתמורה למניות בחברות.

Together מנהלת מאגר גדול של משקיעים פוטנציאלים אשר במקרים רבים משתתפים בהשקעות במיזמים טרום סבב ההשקעה ובמהלכו.

Together מנוהלת על ידי צוות מקצועי ומנוסה בתחום ההשקעות ומלווה במיטב היועצים והמנטורים, בעלי שם עולמי, בתחום ההשקעות וההיי טק

Together  מהווה One Stop Shop, החברות נהנות באופן מקסימלי מעוצמת ההמון ובנוסף Together מעמידה ליזמים ולחברות מעטפת שירותים מקצועית מקיפה וחשובה ובכלל זה שירותים: שיווקיים, משפטיים, פיננסים ואחרים, לצורך הצלחת סבב ההשקעה.

Together בוחרת את החברות והמיזמים בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה והחזרת תשואה משמעותית למשקיעה, ככל ואתם עונים על דרישה זו נשמח לצרף אתכם לנבחרת המנצחת של Together.

 

תהליך בחירת החברות והמיזמים לפטפורמת ההשקעות של Together :

שלב הרישום

נרשמים לפלטפורמה ומספרים לנו בקצרה על המיזם, על הצוות ועל השוק.

שלב וועדת ההשקעות

במידה והחברה נמצאה מתאימה, נדאג לתאם לכם בהקדם פגישה עם וועדת ההשקעות שלנו המורכבת מאנשי מקצוע מנוסים ומובילים בתחומם. לקראת הפגישה עם הוועדה חשוב שתכינו חומרים מפורטים הכוללים: מצגת, תכנית עסקית וכל מידע חשוב רלוונטי נוסף.

שלב הבדיקה

ככל וועדת ההשקעות אישרה את החברה, מתבצע תהליך בדיקה מהיר ויעיל של החברה לצורך בחינת התאמתה לסבב ההשקעה. יודגש כי הבדיקה איננה מהווה בדיקת נאותות על החברה.  

שלב קביעת יעדי הגיוס

לאחר סיום הבדיקה, נזמן אתכם לפגישה לצורך סיכום יעדי הגיוס, כולל: סכומי הגיוס, שווי הגיוס תקופת הגיוס ועוד.

שלב גיוס המשקיעים המתוחכמים

על מנת לייעל את תהליך ההשקעה ולהגדיל את סיכויי הצלחת הקמפיין, למיזמים שימצאו מתאימים, נציע להציג את המיזם שלהם לקבוצת משקיעים מתוחכמים עוד טרם העלאת המיזם לקמפיין בפלטפורמה. חלק ממשקיעים מתוחכמים אלו יהפכו למשקיעים מובילים בקמפיין.

שלב קמפיין הגיוס

לאחר שנקבע סכום הגיוס, שווי הגיוס, תקופת הגיוס וכל תנאי הגיוס האחרים, ובמקרים לא מעטים, השגנו כבר חלק מההשקעה ממשקיעים מתוחכמים, והגענו למאני טיים…  בשלב זה אנחנו חושפים את החברה למועדון האנג’לים שלנו ובחלק מהמקרים אף מעלים את החברה לקמפיין ציבורי, באמצעות “רכז הצעה”, וחושפים את המיזם שלכם לעשרות אלפי משקיעים פוטנציאלים.

שלב סיום הקמפיין

עשיתם את זה!… הצלחתם להגיע ליעד הגיוס שלכם וגייסתם הון משמעותי למיזם. כאן מתחילה העבודה הקשה והחשובה שלכם, לבניית מיזם מנצח עם הצלחה מסחררת ולהניב רווחים נאים למשקיעים שהאמינו בכם.

 

 

יזמים ויזמיות יקרים!

אם אתם מאמינים שיש לכם את הדבר המבטיח הבא, זה הזמן לפנות אלינו ל Together ולגייס הון משמעותי למיזם שלכם בדרך, יעילה ומהירה.

 

יש לכם את המיזם הבא ומעוניינים לגייס עבורו כסף ולחשוף אותו לציבור?