גיוס משקיעים WE WANT YOU

חברת Together השקעות המונים - אתר לגיוס כספים באמצעות מימון המונים - טוגדר

“אם יש לכם צוות מנצח, מוצר מהפכני, ופוטנציאל שוק מצוין, מקומכם איתנו …”

בשורת “מימון ההמונים מבוסס הון” Equity Crowdfunding, אשר חוללה מהפיכה של ממש במרבית המדינות המערביות בעולם בתחום מימון חברות Start Up ומיזמים שונים הגיעה לישראל. המשמעות לחברות ומיזמים היא פתיחת ערוץ משמעותי וחשוב בכל הקשור לגיוס הון או חוב לחברות בדרך יעילה וזולה.

Together מבינה כי עולם מימון ההמונים מבוסס הון לחברות ומיזמים, הינו הערוץ הפיננסי הצומח ביותר בתחום מימון חברות, וזכה לתאוצה משמעותית בשנים האחרונות, בין היתר בזכות ההתפתחות הכלכלית והטכנולוגית, מצב מאקרו כלכלי מתמשך בעולם המערבי של ריביות נמוכות ושינויי חקיקה במדינות רבות המאפשרים לכמות רבה של משקיעים קטנים להשקיע במיזמים בתחילת דרכם בתמורה למניות בחברות.

Together מנהלת מאגר גדול של משקיעים פוטנציאלים אשר במקרים רבים משתתפים בהשקעות במיזמים טרום הקמפיין ובמהלכו.

Together מנוהלת על ידי צוות מקצועי ומנוסה בתחום ההשקעות ומלווה במיטב היועצים והמנטורים, בעלי שם עולמי, בתחום ההשקעות, ההיי טק ומימון ההמונים.

Together  מהווה One Stop Shop, החברות נהנות באופן מקסימלי מעוצמת ההמון ובנוסף Together מעמידה ליזמים ולחברות מעטפת שירותים מקצועית מקיפה וחשובה ובכלל זה שירותים: שיווקיים, משפטיים, פיננסים ואחרים, לצורך הצלחת הקמפיין.

Together בוחרת את החברות והמיזמים בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה והחזרת תשואה משמעותית למשקיעה, ככל ואתם עונים על דרישה זו נשמח לצרף אתכם לנבחרת המנצחת של Together.

 

תהליך העלאת מיזם לקמפיין בפלטפורמת Together :

שלב הרישום

נרשמים לפלטפורמה ומספרים לנו בקצרה על המיזם, על הצוות ועל השוק.

שלב וועדת ההשקעות

במידה והחברה נמצאה מתאימה, נדאג לתאם לכם בהקדם פגישה עם וועדת ההשקעות שלנו המורכבת מאנשי מקצוע מנוסים ומובילים בתחומם. לקראת הפגישה עם הוועדה חשוב שתכינו חומרים מפורטים הכוללים: מצגת, תכנית עסקית וכל מידע חשוב רלוונטי נוסף.

שלב הבדיקה

ככל וועדת ההשקעות אישרה את החברה, מתבצע תהליך בדיקה מהיר ויעיל של החברה לצורך בחינת התאמתה לקמפיין מימון המונים. יודגש כי הבדיקה איננה מהווה בדיקת נאותות על החברה.  

שלב קביעת יעדי הגיוס

לאחר סיום הבדיקה, נזמן אתכם לפגישה לצורך סיכום יעדי הגיוס, כולל: סכומי הגיוס, שווי הגיוס תקופת הגיוס ועוד.

שלב גיוס המשקיעים המתוחכמים

על מנת לייעל את תהליך ההשקעה ולהגדיל את סיכויי הצלחת הקמפיין, למיזמים שימצאו מתאימים, נציע להציג את המיזם שלהם לקבוצת משקיעים מתוחכמים עוד טרם העלאת המיזם לקמפיין בפלטפורמה. חלק ממשקיעים מתוחכמים אלו יהפכו למשקיעים מובילים בקמפיין.

שלב קמפיין הגיוס

לאחר שנקבע סכום הגיוס, שווי הגיוס, תקופת הגיוס וכל תנאי הגיוס האחרים, ובמקרים לא מעטים, השגנו כבר חלק מההשקעה ממשקיעים מתוחכמים, והגענו למאני טיים…  בשלב זה אנחנו מעלים את החברה לקמפיין מימון המונים בפלטפורמת Together וחושפים את המיזם שלכם לעשרות אלפי משקיעים פוטנציאלים, זהו השלב המשמעותי בגיוס ההון למיזם שלכם. זה הזמן שלכם להפשיל שרוולים וליצור קשר עם כל משקיע פוטנציאלי שמאמין בכם ויכול להשקיע בחברה שלכם.

שלב סיום הקמפיין

עשיתם את זה!… הצלחתם להגיע ליעד הגיוס שלכם וגייסתם הון משמעותי למיזם. כאן מתחילה העבודה הקשה והחשובה שלכם, לבניית מיזם מנצח עם הצלחה מסחררת ולהניב רווחים נאים למשקיעים שהאמינו בכם.

 

תגיות: גיוס משקיעים למיזם, משקיעים לסטארט אפ , גיוס הון ממשקיעים

יזמים ויזמיות יקרים!

אם אתם מאמינים שיש לכם את הדבר המבטיח הבא, זה הזמן לפנות אלינו ל Together ולגייס הון משמעותי למיזם שלכם בדרך, יעילה ומהירה.

 

יש לכם את המיזם הבא ומעוניינים לגייס עבורו כסף ולחשוף אותו לציבור?